2752
2734
اینجا خیلی حرفا دروغه  یه انتخاب عاقلانه داشته باش دیگه پرات نمیره به نظر من هشتاد درصد موفقی ...

درسته ولی خبتو انتخاب کردن من نمیفهمم کدوم رفتار بعدا برام مشکل ساز قراره بشه یا زنگ خطره یجورایی 

راهنمایی نمیکنید ؟ 

اره میگم خب اگه همه زندگیشون اینقد بده چرا ما ازدواج کنیم پس  ب جهنم این شکلی بهتره که

اتفاقا خوب کاری میکنید

تا وقتی که ازدواج برای آدم آرامش کامل نیاره محدودیت هاش بدترین سم زندگیه.

ازدواج باید حداقل راه فرار داشته باشه، هم برای مرد وهم برای زن ، تا مثلا یک جایی دیگه کشش نداشت بدون رودربایستی وهیچ هزینه ای بتونی بری استراحت.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین زی زی گو لو😁

باید اول فقط وفقط بخودت فکر کنی تو هر چی حتی ازدواج 

دوم نظر کسی برات مهم نباشه هر کسی 

سوم حرفهای بین خودتو شوهرتو ب هیچچچچچ کس هیییییچ کس نگی 

حداقل کاری بود ک میتونه ب ازدواج موفق کمک کنه🌸💗

2731
اتفاقا خوب کاری میکنید تا وقتی که ازدواج برای آدم آرامش کامل نیاره محدودیت هاش بدترین سم زندگیه. ...

درست میگید از ی طرفم خب زنا هیچ راه فراری ندارن یعنی از همون اول که دارن ازدواج میکنن خونواده ولش میکنه به امون خدا 

خوشیاشونو که به تو نمیگن دختر ، به همینا بگو راضی نیستی شوهر و زندگیت رو کامل بده من اگه نزدن تو صورتت

اولا اینجا ما همه چی رو یکطرفه میشنویم و نمیدونیم نظر شوهرشون چیه و اینا چه رفتارهایی داشتن ، مطمئن باش خودشونم پر از ناکارامدی و نابلدی هستن و حتی لج و فتنه

زندگی دو تا ادم رو با چهار تا جمله استارتر که معلوم نیست چقدرش درسته چقدرش منصفانه ست و غیره تحلیل کرد

ایضا که زنها غر زدن رو دوست دارن و ایرادات خودشونو قبول ندارن

حالا بالاخره همون دوتا خواستگاری ک داریم 😅😂

کاملآ بسنج طرف رو

اصلا عجله نکنید در جواب مثبت دادن

همین که اینجا هستید کلی تجربه دارید

دلم برای خودم میسوزه

اگر بدونی چقدر چشم و گوش بسته بودم

کاش منم زمان خودم چنین امکاناتی داشتم چهار تا مطلب یاد می گرفتم 

عشق ، بزرگترین متخصص زیباییه !!!                              هیچ آرایشی ، شخصیت زشت را نمی پوشاند !!!

بعضی وقتاباچشم بازانتخاب نمیکنن مثلامیبینن طرف دختربازه  بداخلاقه  تنده خانواده اش باازدواجش مخالفن اما خوشتیپه یاشغل خوبی داره یاپولداره  عاشقش میشن توزندگی رفتن اونموقع میبینن چه اشتباهی کردن میگن فلانی خیانت کرد نه فلانی قبلشم اینکارمیکردتوچشمات بسته بودی

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
ببین زی زی گو لو😁 باید اول فقط وفقط بخودت فکر کنی تو هر چی حتی ازدواج  دوم نظر کسی برات مهم ...

اینا ک درسته میفهمم چی میگید  

من مشکلم اینه ک خب اینجا خانوما ی حرفایی میزنن بعد من فک میکنم میگم من اگه ازدواج کنم طرف باهام اینکارو کنه میمیرم که 😀😂

کلا یکم ناز نازیم ولی خب 

اتفاقا خوب کاری میکنید تا وقتی که ازدواج برای آدم آرامش کامل نیاره محدودیت هاش بدترین سم زندگیه. ...

با احترام ب نظرت 

منم اول بادید شما ازدواج کردم الان وابسته شدم

ب نظر من تو ازدواج فقط دنبال عشق باشین دنبال هیچی دیگ نباشین حتی ارامش 

ارامشو ادم باید خودش بلد باشه ب خودش بده ن کس دیگ ای🙏🌸

یسری چیزام با تحقیق مشخص نمیشه ک

چرا اگه جدی و زیاد تحقیق کنید

چی میخواد مشخص نشه؟

بدبینی ..بد اخلاقی.. خساست .. مصرف دادو.. خیلی چیزا رو میشه ته و توش رو درآورد

اقای تعمیرکار سرکوچه، با اون چشای نافذ،هی با خودم میگفتم این لنتی ام ک ما روش کراشیم هیچ وقت مغازه اش باز نیس.اخر ی بار ب هوای ماشین ازت پرسیدم، گفتی داریم ساختمون میسازیم ،سر اونم ...چقدم مهربون گفتی🥹 .کوفتت شه خو بساز و بیا در مغازه نمیگی ی موقه یکی روت کراشه دلش تنگ میشه ؟😭
یعنی چی؟

یعنی همینا که میگن شوهرم ادم نیست یه ناخنشو بهت نمیدن

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم