2733
2734
عنوان

اگه مادرشوهرتون بگه بیار جهیزیه تو استفاده کنیم چی میگین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1187 بازدید | 84 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اره وسیله ای که تاحالا استفاده نشده نگهداری شده واسه خونه ام تموم میشد میشد دست دوم

شما الان چاقو ببینی تشخیص میدی یه دفعه استفاده شده؟  

اصلا استفاده شده باشه هم مگه مهمه حالا فکر کن چند ماه دیگه باز شده و استفاده شده!وسیله خاله بازی نیست و شما هم بچه نیستی که بگی وای باز میشه خراب میشه  

حالا دوست نداری کس استفاده کنه بحثش جداست ولی واقعا چیز عجیب و بی شرمانه ای نگفته که بخوای یه چیزی بارش!!!!کنی

یعنی شما جهیزیه تو بزاری خونه یکی ،تا بری سرخونه زندگیت بگه بیار استفاده کنیم بهت برنمیخوره؟؟؟

برنمیخوره ن سعی میکنم با ارومیو خوبی بگم دوس ندارم فعلا بازشون کنم حالا باز کردم میارم باهم استفاده کنیم الکی مگ چی میشه مگ باید با تندی جواب داد 😂 من الان با همین آرومی هیچکس جرات نداره حتی ب ی دونه از مداد تراشامم دس بزنه همه هم میگن وای من چقد خوبم چون با خوبی جواب میدم 

باور کن حرف بدی بوده اخه ادم به جهیزیه استفاده نشده ناخونک میزنه؟؟؟ از من به شما نصیحت زیاد رو نده ...

چقد سخت میگیری 

یعنی مادرشوهرت انقد خبیثه! 

فک کن مادر خودته ، مطمئنم با حون و دل میدادی پوزخندم نمیزدی 

یادت باشه بابت اعمالمون یه روزی یه جایی باید جواب پس بدیم

انقد بد نباش ، اونم مادره احترامشو نگه دار 

حسبی الله ❤
2740

رفتارت خیلی زشت بود 

مگه تیغه هاش خورده میشد 

عروس ما میشدی هیچ وقت دعوتت نمیکردم که بخوای برا یه تیکه وسیله بی ارزش که نصف فضای خونه ماهم اشغال کرده قیافه بیای برامون 

مادرشوهرت خیلی خانومه هیچی بهت نمیگه 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲

به مادر شوهرت بگو ، فامیل های ما حساسن 

برای جهیزیه برون بیان ، ببینن یه خورده وسایل خش داره یا حتی استفاده شده حرف در میارن 

حالا بعداز عروسی ، وسایل من قابل تونو نداره...

درخواست دوستی ممنوع❌‼️تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠
برنمیخوره ن سعی میکنم با ارومیو خوبی بگم دوس ندارم فعلا بازشون کنم حالا باز کردم میارم باهم استفاده ...

مشکل من هم جواب دادنمه یا زبونم خیلی تنده بخاطر همین با سکوتم و نگاهم میفهمونم بدم اومده

صحبت کردن بلد نیستم

به این فک کن اجاره ی یماه اون خونه ای که میشینین باهاش میشد کم کم ی ست چاقو برا خودش خرید اون دلش بزرگ بوده شمام دلتو بزرگ کن چاقو ارزشی نداره

گفته پوزخند زدی شرمنده شده تموم شده توو ذهنت کش نده برا خودت

رفتارت خیلی زشت بود  مگه تیغه هاش خورده میشد  عروس ما میشدی هیچ وقت دعوتت نمیکردم که بخو ...

پس شما خیلی رو داری که بلد نیستی امانت داری کنی هم عروس جهیزیه میاره هم شما چند دور استفاده کنین ببینین خوبه؟؟؟ اولا همون یه تیکه وظیفه عروس نیست وظیفه پسره تهیه کنه درضمن 

هروقت شما وسایل خونه خودت و مامانت و جهاز استفاده نشده اتو دادی عروست ببره شریکی با خواهراش استفاده کنه بیا صحبت کنیم

چه خانواده شوهر پررویی من عروستون بودم یه تیکه جهازم نمیاوردم 

چقد سخت میگیری  یعنی مادرشوهرت انقد خبیثه!  فک کن مادر خودته ، مطمئنم با حون و دل میدادی ...

من مطمئنم مادر خودشم بوذ نمی‌داد چون دوس داشت اول خودش استفاده کنه ما خودمون کلن باید یاد بگیریم زیاد چیزی از کسی نخستین مخصوصا چیزایی ک تازه گرفتع

2706