2737
2739

اصلا لباسای بازارو دوست ندارم همه چی فری سایز مدلای عجق وجق. دوست دارم برای خودم بدوزم ساده و شیک

هیچی بلد نیستم اصلا چرخم ندارم

برای شروع چقدر باید هزینه کنم؟ 

چقدر طول میکشه تا لباس خوش کوپ بدوزم ؟ مثل کیت میدلتون🫠

یه چرخ خوب ۷ تومن 

دوره نازک دوز هم ۵ تومن 

تو یه سال اگر همت کنی یه خباط خوبی باید حوصلشم داشته باشی 

برای لباس مجلسی البته باید بیشتر وقت و هزینه کنی 

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

اگر مدلای کیت میخوای که بیشتر کت دامن و فلانه یه سال دیگم بذار روش و هزینه پارچه های مجلسیم بالاتره 

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
اگر مدلای کیت میخوای که بیشتر کت دامن و فلانه یه سال دیگم بذار روش و هزینه پارچه های مجلسیم بالاتره& ...

میارزه به نظرت؟ بدنم یکم ضعیفه میدونم اگه شروع منم قوز درمیارم گردنم خم میشه آسیب میبینم

میارزه به نظرت؟ بدنم یکم ضعیفه میدونم اگه شروع منم قوز درمیارم گردنم خم میشه آسیب میبینم

دیگه با خودته میتونی وسطا یهم تایم استراحت بذاری 

خیاطی کار سختیه و زمانبر و حوصله میخواد 

من خودم بلدم تا واقعا لازم نباشه نمیدوزم 

مثلا پارچه گرون میخرم خودم میدوزم میشه یه مانتو که بیرون ۳ تومنه من با یه تومن میپوشمش 

ولی خب برا یه شلوار یا شومیز اصلا دست به خیاطی نمیشم 

2740