2733
2734
اندانسترون بخور عزیزم ، نون خشک بیسکوییت ترد اینا بهت کمک میکنه ، من سر دخار بزرگم تا ۸ ماهگی یسره گ ...

فرقی به حالم‌نداره اندرسترون

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای یا خدا من دیگه نمیتونم

نگران نباش 

من روزی یه دونه دمیترون و هر 12 ساعت فاموتیدین به دادم رسید 

و اگر نمیخوردم حتما باید بستری میشدم من خیلی حالم بد بود 

شما با مشورت دکترت این دوتا رو امتحان کن ان شاءالله خوب میشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دیگه نا ندارم پاشم یه کاری کنم بدنم خیلی ضعیف شده

عزیزم باید ب خودت برسی بچت ضعیف میشه من اینقد حالم بود گریه میکردم ولی ب زور هم ک بود غذامو میخوردم آب زیاد بخور گلاب با اب قاطی کن لیمو تازه بو کن نعناع بخور سبزی منظورمه اگه حال منو اون موقع میدیدی برام گریه میکردی

فرقی به حالم‌نداره اندرسترون

پس مثل اون وقتای منی اصلا جواب نمیداد بهم ، گوشت راسته بخر روزی ۲،۳ تا پره ام شده کباب کن با یکم نمک بخور برای معده ات ، تقویت میکنه ، دوستم که اونم مثل ما بود میگفت دمنوش به میخورده خیلی براش موثر بوده ، امتحان کن شاید به شما هم اثر کنه

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 
عزیزم باید ب خودت برسی بچت ضعیف میشه من اینقد حالم بود گریه میکردم ولی ب زور هم ک بود غذامو میخوردم ...

ممنون ۶ کیلو لاغر شدم ماه اول گلاب به روتون کلا بیرون روی شدید داشتم بعد تا الانم حالت تهوع 

من هر چی میخورم بالا میارم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم باید ب خودت برسی بچت ضعیف میشه من اینقد حالم بود گریه میکردم ولی ب زور هم ک بود غذامو میخوردم ...

ولی دکتر من گفت این اشتباهه زورکی بخوری 

من به قدری حالم بد بود که خدا میدونه 

اما دکترم گفت اصلا اصرار به خوردن نکن که حال خودتو بدتر نیکنی 

گفت بچه از بدنت میگیره ونگران بچه نباش 

عوضش استفراغ کردنت بده برای بچه 

من تا ماه ششم 7 کیلو کم کردم بدترین ویارو داشتم تا آخر گوشت و مرغ نخوردم خیلی چیزا نخوردم چون نمیتونستم  اما خدا رو شکر بچه م 3400 دنیا اومد 

ولی دکتر من گفت این اشتباهه زورکی بخوری  من به قدری حالم بد بود که خدا میدونه  اما دکترم ...

خب اونوقت بدن خود آدم از بین میره کلی ویتامین فلان و بعد هم که زایمان

1
5
10
15
20
25
30
35
40