2733
2734

یا مثلا یه فیلمی که دختره بعد از ضربه ای که پسره بهش زده انتقام بگیره و حال خودشو خوب کنه و ازینا

معرفی کنید لطفا

رگ خواب

حامی سفت وسخت محیط زیست🌱خواهش میکنم طبیعت رو تمیز نگه دارین و زباله توی خیابان نریزید.کشورهای اروپایی به همین دلیل تمیزن.چون مردمشون رعایت میکنن.🥰....خدایااا ازت خواهش میکنم کمکم کن،نمازهام هرگز قضا نشه و پوشیده باشم.مثل مروارید داخل صدف.♥️🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یه فیلمه بود مرده زنش میمیره 

زنشو از سردخانه میدزده میاره خونش که خاکش نکنه 

براش یخچال میگیره و اونو تو خونش نگهداری میکنه هر روز براش لاک میزنه و ریمل و فلان 

ی شب که رفت تو یخچال بغل زنش بخوابه 

دقیقا بغلش از سرما یخ زد و مرد 

اسمش یادم رفته 

کسی میدونه؟؟؟

خارجی 

جایی که خرچنگ ها آواز میخوانند

ماه تلخ

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀

والا یه فیلم نگاه کردم اسمش یادم نیس شوهر دختره با دوستش ریخته بود رو هم دختره با گوشی شوهرش ب دختره smsداد که تنهاس بیاد خونه بعد جفتشونو گرفت کلی شکنجه کرد و کشت و صحنه سازی کرد دزد اومده وپلیسم دستگیرش نکرد

سینماییه؟ایرانی؟خیلی غمگینه؟

بله

بله

بله😁🌱

حامی سفت وسخت محیط زیست🌱خواهش میکنم طبیعت رو تمیز نگه دارین و زباله توی خیابان نریزید.کشورهای اروپایی به همین دلیل تمیزن.چون مردمشون رعایت میکنن.🥰....خدایااا ازت خواهش میکنم کمکم کن،نمازهام هرگز قضا نشه و پوشیده باشم.مثل مروارید داخل صدف.♥️🥺