2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دردسر میشه پس چیزی نمیگم

تهش زنش به خودت میپره فک میکنه میخواستی شوهر تحفشو بدزدی

اونی که تو شکم مادرش قلبش تشکیل نشد و سقط شد زندگی رو‌ برد:))    (درخواست دوستی قبول نمیکنم ، آقایون در تاپیک هام شرکت نکنن ، تاپیک زدم نصیحت نمیخوام پس لطفاً نه اعصاب خودتونو خورد کنید نه اعصاب منو تا وقتی که خودم ازتون راهنمایی نخواستم اصلا به خودتون این اجازه رو ندید که نصیحتم کنید!دیگه سایت نمیام خدافظ)
2731

نمیگم.

به خودش محل نمیدم تا با احترام گمشه🌱🫠

حامی سفت وسخت محیط زیست🌱خواهش میکنم طبیعت رو تمیز نگه دارین و زباله توی خیابان نریزید.کشورهای اروپایی به همین دلیل تمیزن.چون مردمشون رعایت میکنن.🥰....خدایااا ازت خواهش میکنم کمکم کن،نمازهام هرگز قضا نشه و پوشیده باشم.مثل مروارید داخل صدف.♥️🥺

نمیگه آدم میسوزه

ومیگه بازم میسوزه

یکی باورنمیکنه ودیگری به خودت انگ میزنه وباورهم کنه بذرشک وتردیدتمام ذهنیتش روپرمیکنه وتاآخرعمراحساسات منفی نابودش میکنه

به نظرم کلاازاون آقابشدت فاصله بگیرین همین

نه ولی باید جوری تحقیر و  تهدیدش کرد که جرات نکنه باز به بقیه خانوما پیشنهاد بده 

باید بگی کاری نکن آبروتو پیش زن و بچه ت و  تو‌ کل شهر ببرم

زنش گناه داره ندونه بهتره

بی مادر بزرگ شدم ولی قوی شدم و مستقل😥خوشحالم که دختر ندارم که روزهایی که من کشیدمو اون‌نکشه... پسر خوبه 😊 مثل باباش بشه غم نداره تو دنیا بی خیال و دلخوش. 😊من حتی وقتی نظر مخالف میدم از رو دلسوزی و خواهرانه است پس از دستم ناراحت نشین شماها خواهرای مجازی منید
بگی بهتره تا خانمش جمعش کنه.یا زودتر طلاقشو بگیره از این  مرد سمی

خانمش مطمین باش میدونه همسرس چه شخصیتی داره 

و اگه بگه بعضی خانمها رو دیدم بخاطر زندگی و ابرو و بچه هاشون سکوت میکنن 

و این خانم هم بد جلوه میکنه چون تو جامعه نگاه بر اینه اگه خانم خودشو جمع و جور کنه مرد جرات نمیکنه حرفی بزنه

این تهمت رو اینجا بهم یکی زد واقعا دلم بدجور شکست حالا ببین تو دنیای واقعی چطور میشه

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم

تجربه من میگه نگو من چند سال پیش یکی گیر داده بود اقوام نزدیکم بود نمیتونم بگم کی چون شناسایی میشم بعد به مادر زنش گفتم که نزدیکترین کسم بود برگشت گفت توام کرم ریختی 😔😔واگزارش کردم به خدا فقط همین بعد که به اون آقا هم گفت مادر زنه آقا برگشت زد زیرش کفت نه من منظوری نداشتم میخواستم امتحانش کنم ببینم چطور آدمیه که خانمم باهاش رفت و آمد کنه 🙄🙄🙄

چگونه به شاخه ی شکسته بگویم که باد عذرخواهی کرده است ؟💔💔💔💔

من باشم نمیگم ، ولی گفتنش باعث دردسره ، نگفتنش هم باعث دردسره. 

گاهی این مردهای عوضی فکر میکنن سکوت تو نشونه رضایت هست و داری براشون ناز میکنی .

نمیدونم فیلم ابلق رو دیدی یا نه ، دقیقا عین همین موضوع برای خانم متاهلی پیش اومد و از ترس اینکه شوهرش بلایی سر یارو بیاره هیچی نگفت و اون یارو فکر میکرد زنه راضیه و داره براش ناز میکنه و به زنه میگفت تو اگر بدت میومد به شوهرت میگفتی پس تو هم خوشت میاد

من باشم نمیگم ، ولی گفتنش باعث دردسره ، نگفتنش هم باعث دردسره.  گاهی این مردهای عوضی فکر میکنن ...

اینجا باید خانم اعتماد بنفسش رو حفظ کنه و تا میتونه از اون آقا فرسنگها فاصله بگیره

تجربه داشتم که میگم 

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
ینی منظورش این بود اگه پاک باشی کسی بهت پیشنهادنمیده؟

آره میگفت اگه پاکدامن باشی کسی حرات نمیکنه حرفی بزنه

یعنی منی که پیشنهاد داشتم خراب بودم