2752
2734
عنوان

بیاید بگید درامد همسرتون چقدره در ماه?

| مشاهده متن کامل بحث + 735 بازدید | 61 پست
خیلی سخته مستاجری اونم تو این شرایط که هر سال همه چی چندین برایر میره روش اونم با این درامد ها& ...

ما ک در حد مرگیم تو زندگی اونم با یه بچه ۵ ساله

توفکرش نیستی و پیداش میشه ولی وقتی ک باید باشه میره   
اوکی اگه زمینش و جاش پر قیمت نیست کاملا دزست میفرمایید

دقیقا الان چون یک طبقس و قیمت پایین تره خیلی راحت تر میشه رو فروشش حساب کرد ملکای بزرگ تو اون منطقه خیلی سخت فروش میرن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینم بازراه حل خوبیه  طلا بگیر  از اونورم بزار بزچرای فروش  در همین حین بگرد دنبال ...

دقیقا هدفم همینه ولی خب هر جور حساب میکنم ماهی سی چهل تومنم بتونم پس انداز طلا داشته باشم بازم خیلی سخته خرید خونه با این شرایط که هیچی ثبات نداره😒

2731
دقیقا هدفم همینه ولی خب هر جور حساب میکنم ماهی سی چهل تومنم بتونم پس انداز طلا داشته باشم بازم خیلی ...

نه بابا دیگه اینقدرام  اوضاع خراب نیست سالی ۴۰۰تومن خالص خوبه

میتونی یه سال زمین بکیری یه سالم بسازیش

🧔اقا هستم
البته میتونی جدا جدا بفروشی هاااا

شدنش که میشه ولی میگم چون جاش اوکی نیست و ملک قولنامه ای خیلی به دلم نیست انقدی که اصلا به چشم سرمایه هم نمیتونم روش حساب کنم در حالی که تو محله ی دیگه نزدیک به همون محدوده میتونم با دو تا دو نیم خونه سند دار و با شرایط بهتری بخرم که میدونم جای پیشرفت هم داره

شدنش که میشه ولی میگم چون جاش اوکی نیست و ملک قولنامه ای خیلی به دلم نیست انقدی که اصلا به چشم سرمای ...

تو بحر این چیزا بخایی بری نمیتونی پیشرفت کنی

اگه با دقت بخری ،سند خیلی مهم نیست چون میخایی ردش کنی بره

🧔اقا هستم
نه بابا دیگه اینقدرام  اوضاع خراب نیست سالی ۴۰۰تومن خالص خوبه میتونی یه سال زمین بکیری یه سالم ...

تا پایان سال تا ۵۰۰ هم میتونم پس انداز داشته باشم‌ولی جز طلا عقلم به جای دیگه ای قد نمیده

فکر خوبیه بخر جمع کن  به یه زمین که رسید برو بگیر

دقیقا از همین غصم میگیره که با این درامد و این مقدار پس انداز در ماه که کم هم نیست باز به این اسونی ها نمیشه در کل خیلی نا امیدم

فکر خوبیه بخر جمع کن  به یه زمین که رسید برو بگیر

یه مدتم دنبال خونه تو تهران بودیم با سه تومن که تا خرخره میریم زیر قسط میشد یه خونه پنجاه متری تو پایین شهر خرید

دقیقا از همین غصم میگیره که با این درامد و این مقدار پس انداز در ماه که کم هم نیست باز به ...

دیگه چاره چیه؟

بازم خدا رو شکر کن که تواناییشو داری 

خیلیاهمینم نمیتونن انجام بدن

بنده زمین میخرم صفر تا صدشو خودم انجام میدم 

با این حال طی ۱۳سالتااازه تونستم با همین روشی که به شما گفتم ۴_۵تومن جور کنم

🧔اقا هستم
دیگه چاره چیه؟ بازم خدا رو شکر کن که تواناییشو داری  خیلیاهمینم نمیتونن انجام بدن بنده زمین ...

البته که همه ی اینا درامد همسرمه و من بخاطر بچم نمیتونم خیلی کار کنم در حدی که مخارج خودمو بیارم کار میکنم همسرمم کاری به درامدش نداره و اختیار دست منه ولی دقیقا راهمو گم کردم خیلی اذیت میشم اینا راضیم نمیکنه دیگه یه جورایی به قول معروف دلم میخواد راه صد ساله رو یه شبه برم