2733
2734
عنوان

کی این روزای سخت بچه داری تموم میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1090 بازدید | 91 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

وااای منم همدردتم، پسر من ۸ ماهشه، یه لحظه یه جا بند نمیشه، هر چی اسباب بازی جلوش بریزم اصن نگاشون نمیکنه فقط یه بند چهار دست و پا می گرده و دستشو میگیره بلند میشه… دخترم اینطور نبود می نشست بازی می کرد

ببین خداتو شکرکن خودش میره پسر من ثانیه ای روزمین نمیشینه فقط دستاشو بازمیکنه جیییییغ بنفش میزنه ک بغلم کن تازه بغل هم میکنی جفت پامیزنه تودلت ک برو،وزنش هم سنگینه وسط دوتا کتف هام انگار زخمه بنظرم مادر راحتی نداره

خب خداروشکر یه دوره ای میومدیم نینی سایت همه بی بی چک بدست بودن الان همه تاپیکا شده (من دیگ حال ادامه دادن ندارم) 

چیکار میکنن این نیم وجبیا

حقا که غمت از تو وفا دار تر است   

کم کم خودش چیزای خطرناکو متوجه میشه نباید دست بزنه و تا یه ماه دیگه رو پاهاش راحت وایمیسه . یه چیزایی مت بالش و کوله پشتی هستن که براش بزاری اگه دور از جون بخوره زمین از پشت مشکلی پیش نمیاد

یادش بخبر من دیدم‌حریف نمیشم اینو میگیرم اون یکی از دستم در میره. کلا مبلا رو برعکس کردم روم ب دیوار ...

من دیگه گاهی ول میکنم به امون خدا امروز چراغ خواب از رو عسلی انداختن شانس آوردم سرشون نیافتاد

2706