2752
2734
دکترت گفته بری بیمارستان دولتی؟ بچت وزنش چقدر؟

گف برم بیمارستان دولتی چون شهرمون یه بیمارستان خصوصی داره و یه دولتی چون قرار زودتر دنیا بیاد. گف برو دولتی که ان ای سی یو داره 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداهست  خیلیم هست بسیار نزدیک نزدیکتر از رگ گردن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وزنش ک کم نیس عجیبه اینجوری گفتن چون بیشترین رشد میگن هفته اخره

اتفاقا بهشم گفتم فکر کردم میشه تا 40 هفته نگ

هش دارم گفت خیلی لطف کنم بهت تا 38 هفته گف بیاد بیرون بهتر رشد میکنه و جالبه سونو داپلرم چند بار رفتم. وضعیت خونرسانی نرماله 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 اتفاقا بهشم گفتم فکر کردم میشه تا 40 هفته نگ هش دارم گفت خیلی لطف کنم بهت تا 38 هفته گف بیاد ...

من هفته ۳۲ وزنش ۱۴۰۰ بود گف نرماله بعد چطور به شما گفتن کمه.... میخوای ی دکتر دیگم برو

2731
من هفته ۳۲ وزنش ۱۴۰۰ بود گف نرماله بعد چطور به شما گفتن کمه.... میخوای ی دکتر دیگم برو

بیمارستان به ان اس تی رفتم دکتر بیمارستانم همین گف گف احتمال زیاد 38 ختم بارداری 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم اولش از ختم بارداری حرف نمیزد دکترم تا چند روز قبل بهم گف 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو گوگل سرچ کردم نوشته بود باید بیشتر از دو کیلو باشه یعنی برای ۲۰۰ یا ۳۰۰ گرم؟

دقیقا نمدونم چرا ولی میگه به صلاحش بیاد بیرون که خوب رشد کنه 🥺

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 به خاطر وزنش میگم خدا کنه فردا میرم 2.5 شده باشه حداقل 😭

اخه میدونی من به دکترم گفتم دوس دارم وزنش بیشتر باشه پودر لیدی میل اینا بخورم ی جوری بهم گف ک انگار لزومی نداره ولی اگ خودت دوس داری بخور...

اخه میدونی من به دکترم گفتم دوس دارم وزنش بیشتر باشه پودر لیدی میل اینا بخورم ی جوری بهم گف ک انگار ...

من برام پودر لیدی میل نوشت خوردم  31 هفته 1300 بود 34 هفته شده بود 1850  

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40