2752
2734
عنوان

یک هفتس یکی از من خوشش اومده ولی عجیبه چون هیچ کس محل سگ نمیزاره برام

| مشاهده متن کامل بحث + 538 بازدید | 51 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
خب کور که نبوده حتما خوشگل بودی اومده

باخودم میگم شاید اونروز خوشگل بودم یا مثلا یهویی نظش جلب شده امروز مثلا نه ک ازم تعریف نکرد میدونم مسخرس ولی تصورات ذهنی خودمه🥲

عزیزمممم خوشبخت ترین باشیییی🥺🥺🥺 یسوال داشتم چطوری عشقتونو محکم نگه داشتید؟بنظرت برای رابطه ام چی ...

من تا همین دیروزم با همسرم حرف میزدم تنها چیزی ک میتونه رابطه نگه داره حتی زندگی زناشویی رو رفاقته

هیچ چیزو مطلق نخوا.عشق مطلق توجه مطلق و و و و هر چیز مطلق توی موضوع رفاقت درست نیست

یه جاها باید اون رها کنه یه جاها تو 

یه جاها باید ببخشی رد شی بری 

حرف بشنوی قورت بدی 

بشکنی ولی بسازی 

اونم همینطور . رفیق باش تا اولین و اخرین ادمی ک توی خوشی و ناراحتی بهش رجوع میکنه تو باشی

ازدواج ماهم که هم همسرم هم من کلا هدفمون از یه رابطه این بود هدف دار باشه یعنی ازدواج هدفش باشه و این مسیر مسیره اشنایی که یا بشه یا نه 

من تا همین دیروزم با همسرم حرف میزدم تنها چیزی ک میتونه رابطه نگه داره حتی زندگی زناشویی رو رفاقته ...

ما قراره مسیر زیادی رو طی کنیم حداقل ۳ سال خیلی برام سخت میاد توهم اینطوری بودی؟

منم باهات موافقم که باید بهش رفیق باشم این نکته ای هم ک گفتی مطلق نخواییم آره درستهه ولی دقیق نمیدونم چطوری رفیقش بشم 

همش باخودم مبگم نکنه ازم خسته شه نکنه ازم زده شه 

باخودم میگم شاید اونروز خوشگل بودم یا مثلا یهویی نظش جلب شده امروز مثلا نه ک ازم تعریف نکرد میدونم م ...

تواز طرف خانوادت چه از نطر چهره چه فعالیتهای مختلف تایید شدی؟مثلا چه رشته خوبی دخترم میخونه یا جقدر خوب با اطرافیانش معاشرت میکنه؟؟؟؟

ن چون کسی از من خوشش نمیاد  زشتم  حتی دو مورد بهم گفتن فک کردی خودت کی هستی تا کسی بات د ...

شاید باور نکنی ولی الان ک توخیابون راه میرم پسری یلحظه نگاش میخوره زود برمیگردونه واقعا تاحالا هیچکسی ازمن خوشش نیومده بود بخاطر همین ازاین میترسم 

بیشتر تواجتماع باش سرکار برو دانشگاه خیلی تاثیر داره بلخره ب دل یکی میشینه آدم 

من اطرافم دیدم ک اعتماد به نفس داشتن خیلی مهمترازچهره هست باید روی اعتماد به نفسمون کار کنیم 

شاید باور نکنی ولی الان ک توخیابون راه میرم پسری یلحظه نگاش میخوره زود برمیگردونه واقعا تاحالا هیچکس ...

خواهر 4 سال و نیم دانشگاه بود 

کلاس های مختلف رفتم کامپیوتر ، تزریقات ، رانندگی ولی اصلا تو چشم کسی نمیام

ما قراره مسیر زیادی رو طی کنیم حداقل ۳ سال خیلی برام سخت میاد توهم اینطوری بودی؟ منم باهات موافقم ک ...

من ۴ سال دوست بودم ولی این پیشنهاد از طرف من بود ک ۴ سال باشه

چون من امادگی ازدواج نداشتم

من تو زندگیم همیشه یه راه موفقیت داشتم امیدوارم ازش به عنوان خواهر بزرگتر توی کل راه زندگیت استفاده کنی

(فرض کن همه ی آدم ها خوبن تا خلافش بهت ثابت شه)یعنی از اول با دید مثبت برو جلو نسبت ب همه ادما و اگر خلافش ثابت شد راهتو و شیوه رو عوض کن

و

(خودت باش و ادم ها رو رها کن تا خودشونو نشون بدن)

ولشون کن رها کن یهو نگی اینکارو نکن دوست ندارم اون کدرو نکن یا نباید بری بیرون با رفیقات نباید و نباید ....

تو در مرحله ی اشنایی فقط وظیفه داری در ابتدا حدود یه ماه از اشناییت گذشت و تا حدودی مطمعن شدی از رابطه راجب حریمت چارچوبت خط قرمزت و اخلاقای کلیت بگی و از اونم بخوای بگه و از ابتدا باهاش خیلی جدی صحبت کنی اونم رعایت کنه تو ام .ولی در طول رابطه فقط برا اشنایی بشه نه برای تغیر هم یا تغیر مسیر هم.اگر همجهت بودی باهاش ادامه بده اونموقع هم حتما رفیق هم میشید اگر خلاف جهت هم بودید شنا در خلاف جهت آبه.رهاش کن

نه

خب علتش همینه دیگه عزیزم.عزت نفس و اعتماد بنفست داغون شدست.من تا ۲۴ سالگیم اینجوری بودم ازدواج کردم والان در ۳۴ سالگیم از خیلی جهات اعتماد بنفس پیدا کردم.چون دیگه یکی هست الان تاییدم کنه...پس شما در واقعیت زیبا هستی اما اعتماد بنفسشو نداری

2706