2733
2734
یه دکتری بهم گفت تب و اسهال ربطی به دندون نداره اصلا. ببرش یه متخصص کودکان برایه چکاپ.نمیشه بچه هار ...

آره میخوام ببرم ولی گاهی اطلاع مادرانی که بچشون اینجور بوده یه کمکی میکنه مثلا نون تست خیلی دوست داره همش میترسم بدم

کاربر ۹۵ هستم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا چند وقت شیر دادی؟

تادوسالگی 

گفتم ازیکسالگیش دیگه خودم همه چیزمیخوردم قبلشم که رعایت میکردم شیرافزای مخصوص میخوردم که دکترداده بود 

خداصبربده خیلی سخت بود😢یه روزابودفقط لواش خالی میخوردم شیرمیدادم بچم طفلک بازم اسهال بارگه خون ودلپیچه وبی قراری داشت

یه دکتری بهم گفت تب و اسهال ربطی به دندون نداره اصلا. ببرش یه متخصص کودکان برایه چکاپ.نمیشه بچه هار ...

اره اسهال بخاطر دندون نیست بخاطر چیزای آلوده که بخاطر دندنش میزاره دهنشه واسه اون نمیدونم کدوم حساسیته یا میکروب

کاربر ۹۵ هستم 
2731
اره اسهال بخاطر دندون نیست بخاطر چیزای آلوده که بخاطر دندنش میزاره دهنشه واسه اون نمیدونم کدوم حساسی ...

ازین پستونکایه میوه خوری بگیر توت فرنگی بزار یخ بزنه بزار توش بهش بده.لثه شو آروم میکنه

رفلاکس چجوری وقتی بزرگتر بشن؟

ی سری غذاهارو شب بخوره یا کلا قبل خواب بخوره تو خواب اذیت میش ناله میکن ی سره، صبحم بیدارشه سرفه میکن تا خلط بالا میاره، اون خلط بالا میاد بهتر میش

ازین پستونکایه میوه خوری بگیر توت فرنگی بزار یخ بزنه بزار توش بهش بده.لثه شو آروم میکنه

باور کنه یه لحظس هرچی دم دست باشه دهنشه سنگ خودکار  دستمال کاغذی هرچی اسباب بازی جز غذا😅

کاربر ۹۵ هستم 
باور کنه یه لحظس هرچی دم دست باشه دهنشه سنگ خودکار  دستمال کاغذی هرچی اسباب بازی جز غذا😅

بچه منم همینه.الان با اینکه دوسالشه تازه یاد گرفته وسایل رو زمین برمیداره فرار میکنه میخوره🫠

2706