2733
2734

باباجانم از وقتی رفتی لحظه‌ای از جلو چشمام تصویرت و خاطراتت نمیره من با درد دوریت چه کنم😭😭😭

گل های بهشت سایبانت بابا،یک دسته ستاره ارمغانت بابا،دیگر چه کسی چشم به راهم باشد،قربان نگاه مهربانت بابا.🖤شادی روح بابایی مهربونم فاتحه و صلوات بفرستین🖤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

روحش شاد 😔 بیمار بودن ؟؟

بله سرطان😭

گل های بهشت سایبانت بابا،یک دسته ستاره ارمغانت بابا،دیگر چه کسی چشم به راهم باشد،قربان نگاه مهربانت بابا.🖤شادی روح بابایی مهربونم فاتحه و صلوات بفرستین🖤
2731
من که بابام مرد یه قطره اشک از چشم پایین نیومد هرچی زور زدم

مگه میشه عزیزترین فرد زندگی رو از دست داد و گریه نکرد

اما اگه بابای خوبی نداشتی خوش به حالت کاش بابای منم انقدر بد بود ک انقدر اذیت نمیشدم

تمام زندگیم پسرم،من برات میمیرم نفس مامان❤️
یکسال ک بابای عزیزم رفته یکساله هر شب گریه کردم یکسال ک هرشب خوابشو میبینم یکساله ک ثانیه ای نیست ...

دقیقا لحظه ای نیست که بهش فکر نکنم😭😭خدا بیامرزشون. چندسالشون بود؟ چرا فوت کردن؟

مگه میشه عزیزترین فرد زندگی رو از دست داد و گریه نکرد اما اگه بابای خوبی نداشتی خوش به حالت کاش باب ...

خوب بود تا موقعی که بدترین ضربه رو بهم زد نه مرگش حالمو بد کرد نه میتونم ببخشمش

امیرعلی من تو در وجود من ریشه کرده ای تو یه تیکه از قلبمی که همه جا با خودم دارمت 🖤
چند وقت بیمار بودن ؟ تو خونه به رحمت خدا رفتن ؟؟؟

قبل فهمیدن بیماری کاملا خوب بودن حدود دوماهی اذیت شدن خیر تو بیمارستان به رحمت خدا رفت😔😭