2733
2734
عنوان

دلتنگ بابایی که تازگی از دست رفته کیا این شرایط دارن داغونم😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2420 بازدید | 130 پست

خدا همه رفتگان بیامرزه داغ عزیز سخته خیلی سخته

بلاخره همه آدما یه جور امتحان میشن صبر در برابر از دست دادن عزیز  اجر داره.

هیچ وقت شکایت نکن.

من کاملا درکت میکنم حدودا ۹ماهه مادرم از دست دادم.

مادر برای یه دختر یعنی همه کس و کارش

بعد از رفتنش خیلی تنها شدم .روحش شاد

اللهم صلی علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا رحمتشون کنه عزیزم روحشون شاد💔

من هیچوقت محبت پدری ندیدم همیشه توهین و تحقیرم میکرد.

خداروشکر که پدرمهربونی داشتی که دلتنگشی. گاهی میترسم پدرم فوت بشه و نتونم جلوی مردم مثل بقیه عزاداری کنم

خدا رحمت کنه همون که سرطان ریه داشتند؟ مادرشوهر منم حالش خیلی بده لطفا دعا کنید براش

بله 😔😔😔

گل های بهشت سایبانت بابا،یک دسته ستاره ارمغانت بابا،دیگر چه کسی چشم به راهم باشد،قربان نگاه مهربانت بابا.🖤شادی روح بابایی مهربونم فاتحه و صلوات بفرستین🖤
2731
عزیزم  هیچ چیز این دنیا ماندنی نیست همه میرن دیر یا زود  اروم باش و نفسهای عمیق بکش  ...

😔😔😔🙏🙏🙏🙏

گل های بهشت سایبانت بابا،یک دسته ستاره ارمغانت بابا،دیگر چه کسی چشم به راهم باشد،قربان نگاه مهربانت بابا.🖤شادی روح بابایی مهربونم فاتحه و صلوات بفرستین🖤
سه ساله بابام رفته.. خیلی سخته ... کم کم اروم میشی ولی جای خالیش با هر حرکت بقیه بیشتر احساس میشه .. ...

دقیقا منم همین حالو داشتم😔😔😔😔

خدا همه رفتگان بیامرزه داغ عزیز سخته خیلی سخته بلاخره همه آدما یه جور امتحان میشن صبر در برابر از د ...

روحشون شاد واقعا سخته😔😭😭

خدا رحمتشون کنه عزیزم روحشون شاد💔 من هیچوقت محبت پدری ندیدم همیشه توهین و تحقیرم میکرد. خداروشکر ...

خیییلی مهربون و ماه بود حیف زووود رفت😭😭

خدا رحمت کنه همون که سرطان ریه داشتند؟ مادرشوهر منم حالش خیلی بده لطفا دعا کنید براش

خدا شفاشون بده😔😔😔😔

خدا شفاشون بده😔😔😔😔

ممنون عزیزم .یادته توی یکی از تاپیک هات گفتم که سرطان ریه داره الان نزدیک یه ساله و نا یه شهر دیگه ایم؟ الان حالش بد شده تازه شوهرم رفت شهری که هستند گفت فعلا لازم نیست من برم میترسم از دستش بدیم و نبینمش...از دیروز دارم خفه میشم از بغض و گریه.دو تا دختر داریم که یکیش مدرسه ای و امتحاناتش و اون یکی۵ سالشه به خاطر اونا گفت فعلا نیا

ممنون عزیزم .یادته توی یکی از تاپیک هات گفتم که سرطان ریه داره الان نزدیک یه ساله و نا یه شهر دیگه ا ...

اخی فقط میتونم بگم خدا شفاشون بده😔

پس جایگاهش بهشته گلم. خوشا به سعادتشون🌺

😔😔🙏🙏🙏🙏

من که بابام مرد یه قطره اشک از چشم پایین نیومد هرچی زور زدم

چرا؟ 

اگه تو دنیا همه رو داشته باشی ولی خدا رو نداشته باشی فاجعه است از اون بدتر که اگه هیشکی نداشته باشی، خدارو هم نداشته باشی دیگه اسمی نمیشه روش گذاشت ته ته ته خطی، تو یه بن بست تاریک تاریکی منم الان همین حسی رو دارم، احساس میکنم به ته ته دنیا رسیدم کسی نیست به دادم برسه 😔😔