2733
2739

من و همسرم و پدرم دیروز رفتیم با هم بیرون که برای جهاز دو سه تا تیکه وسیله بخریم ینی وسیله هایی که همسرم قراره بخره 

فعلا فرش و یخچال و تلویزیون

بعد من و همسرم یخچال تکی انتخاب کردیم بنا به بودجمون و مساحت فعلی خونمون 

بابام اصرار داشت بیاید دو قلو بخرید بعدا تعدادتون زیاد میشه جا کم میارید 

همسرم گفت که من فعلا نمیتونم انقد هزینه کنم حالا بعدا تعدادمون زیاد شد و خونه بزرگ تر گرفتیم ،یخچال دو قلو میخرم 

بابام گفت هر چقد بیشتر شد من پولشو میدم 

بعد رفتیم فرش بخریم 

از یه فرش خوشمون اومد دو تا جنس داشت از همون مدل 

یه  بیست تومن بود یه مدل سی و سه 

همسرم دلش با بیست تومنیه بود که دو تاش بشه چهل تومن 

پدرم می‌گفت نه سی و یه تومنی رو بگیریم 

یکیشو من براتون میخرم یکیشو تو بخر 

همسرمم قبول نکرد حرفشو گفت که نمی‌خوام از الان عادت کنم به اینکه هر جا کم آوردم شما دست به جیب بشید 

بذارید خودمونم یکم سختی بکشیم 

بعد حالا بابام ناراحت شده انگار 

پدرم رو به خاطر این بردیم که اول می‌خواستیم از فروشگاه فرهنگیان با اعتبار پدرم خرید کنیم ولی خب دیدیم قسطی خیلی روش می‌کشه خرید نکردیم و اینکه تو مغازه ها خیلی آشنا داره راحت تر میشد خریدمون 

بعد اینکه ما خودمونم وسایل رو در حد توانمون بد نخریدیم 

یخچالمون رو تک برداشتیم  سی فوت فریزر پایین یخچال بالا سی و شیش تومن تلویزیون دوو پنجاه و پنج اینچ 

فرشمونم خوب بود جنسش 

من تاپیک های قبلی تو دیدم پدرت خیلییییی مرده خوبیه خدا حفظش کنه 

به شوهرت بگو عیب نداره تو این گرونیا اول زندگی باید بزرگ ترا کمک کنن

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

درود ب بابات خدا حفظش کنه کاش منم همچین بابایی داشتم .بابای من نفهمید هیچ ما چجوری شوهرکردیم چجور جهاز بردیم

ولی من هروقت بریدم وخسته شدم وفکرکردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم،همین ی جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند.....
من تاپیک های قبلی تو دیدم پدرت خیلییییی مرده خوبیه خدا حفظش کنه  به شوهرت بگو عیب نداره تو این ...

اره گلم پدرم خیلی دلسوزه 

اما همسرم دوست نداره خیلی بهش کمک مالی بشه خودمم دوست ندارم همسرم به واسطه این کمکا کم کم آماده خور بار بیاد 

همین الانشم برای خرید خونه پدر من و پدر ایشون قراره کمک کنن

دیگه میگه حداقل وسیله ها رو خودمون بخریم 

خدا سایه پدرتون کم نکنه بعداً از اینکه به حرفش گوش نکردیم پشیمون میشین چون اگه همون وسیله رو اگه بخرین هزینه ش خیلی زیاد میشه و به اضافه هزینه الان که وایلاست وسیله خوب و با کیفیت عمرش هم زیاده

2740
خدا سایه پدرتون کم نکنه بعداً از اینکه به حرفش گوش نکردیم پشیمون میشین چون اگه همون وسیله رو اگه بخر ...

عزیزم ما هم یخچال اشغال که نخریدیم 

یخچال بنس خیلی مارک خوبیه یک قلو سی و شیش تومن 

تا وقتی که خیلی خانواده شلوغی نشیم کامل جوابگوعه

بابام اصرارش به یخچال دو قلو همین مارک بود که شصت تومن در میومد 

نظرتون خوبه؟ من دوقلوش قیمت کردم ۶۰ تا. شما قیمت نکردین؟

پدرم از دوستش که تعمیرکار یخچاله پرسید اینو پیشنهاد داد 

ما می‌خواستیم هیمالیا بخریم گفت مصرف برقش زیاده 

بنس پنج سالم گارانتی داره هیمالیا ۱۸ ماه 

آره همون ۶۰ 

اره گلم پدرم خیلی دلسوزه  اما همسرم دوست نداره خیلی بهش کمک مالی بشه خودمم دوست ندارم همسرم به ...

باز صلاح رو خودتون بهتر میدونید. همسر منم اوایل ازدواج مثل همسر شما فکر میکرد و همین قضیه باعث شد آرایشگاه و خرید عروسی من درجه دو بشه و خب من هنوزم تو دلم مونده و خیلی بهش غر میزنم توصیه میکنم شما خودت اوکی باش با این قضیه اگه نیستی بهش بگو 

چون اون فرش یک عمر قراره زیر پاتون باشه دیگه کسی یادش نمیمونه کی خریده کی نخریده 

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
عزیزم ما هم یخچال اشغال که نخریدیم  یخچال بنس خیلی مارک خوبیه یک قلو سی و شیش تومن  تا و ...

من کی گفتم آشغال خریدین !!!!!

انگار شما متوجه حرف من نشدین من حرفم اینه که برای ی قلو الان هزینه کنین بعداً هم برا دو قلو هزینه کنین براتون زیاد در میاد 

2706