2752
2734
عنوان

وی شبها تبدیل به زامبی میشود💀💀

| مشاهده متن کامل بحث + 234 بازدید | 41 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
وی با کاهش ۱۷کیلو وزن اکنون ۹۰کیلوست.ولی انشاالله به کوری چشم‌دشمنان اسلام تا عید آینده تبدیل به زام ...

وزن الان تو رو دارم من 

آقایون به هیچ وجه درخواست دوستی ندین خسته شدیم از دست شما لااقل بزارید اینجا آسایش داشته باشیم 😤
شوهر‌پشمالویش خانه نیست

آخیییی بگردمممم😂❤️مثل همبم پس منم ی زامبیم ک کل رپز رژیم بود شب رژیم و کنسل کرد شوهرمم خونه نیس 😂😂

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
وی مدتهاست خوراکی فروشگاهی را کم و یا حتی حذف کرده بود دو شب است لغززیده

وی دیگر حق نگاه کردن به خوراکی فروشگاهی را ندارد این وی چند سالش می‌باشد. وی عزیز مواظب سلامتیت باش وی با چه روشی ۱۷کیلو کاهش وزن داشت است این جانب ۷۶کیاو است و می‌خواهد بشود۶۸ چکار باید بکند

2706