2733
2734

برن گمشن کثافتای هول... امروز سوار مینی بوس شدم بعد صندلی عقبم ی مرده نشسته بود دستشو آروم آروم داشت از بغل صندلی می‌آورد که دستش به من بخوره انقدر شوک بدی بهم وارد شد که نگوووو 

فرشته کوچولو💫🧚‍♀️

:/ 

خب حالا 

بعد من نمیدونم چطوریه که اینجا یه تعداد شاکین که وایییی پشت هم درخواست میدن چرا به ماها درخواست نمیدن؟😂 الکی شلوغش میکنید 

نه رد کن نه قبول و تامام

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند وقت پیش یه مرد برامن درخواست فرستاد چند بار رد کردم فوری بعد از رد من دوباره میفرستاد آخرین بار که فرستاد همون چوری گذاشتمش و رد نزدم که دیگه نتونه درخواست بفرسته

2728
چند وقت پیش یه مرد برامن درخواست فرستاد چند بار رد کردم فوری بعد از رد من دوباره میفرستاد آخرین بار ...

اعصابم خورد میشه فک میکنم کسی تایپکام نظر داده بعد میبینم این حال بهم زنا درخواست میدن

2738
کاش قطع کرده بودم احمقو اگه فقط دسش خورده بود بهم تا حس کردم سریع خودمو کشیدم جلو و بخاطر جمعیت ترسی ...

یبار یه موتوری میخاست از پشت بزنه به من نمی‌دونم چیشد ک‌سریع متوجه شدم خودمو کشیدم کنار داشت می‌رفت تو دیوار 

اعصابم خورد میشه فک میکنم کسی تایپکام نظر داده بعد میبینم این حال بهم زنا درخواست میدن

بخاطر تاپیکاته میکردن زنایی که خیانت دیدن یا میخواندجدا شن به اونا درخواست میدن چون دلشون شکسته و حمایت میخوان من و اون آقا تو یه تاپیک نظر دادیم من گفتم از هرچی مرد خیانت کاره بدم میاد اینم فکر کرده بود خیانت دیدم فوری درخواست داد بی شخصیت

:/  خب حالا  بعد من نمیدونم چطوریه که اینجا یه تعداد شاکین که وایییی پشت هم درخواست میدن ...

به منم درخواست نمیدن😂😂

خدایاهیچوقت دخترخاله نامردموونامزدمونمیبخشم،نامردی خیلی سخته😔کاش میمردم یاباغریبه ازدواج میکرد😔من برج۸نامزدم اومد خواستگاری وبرام انگشتراوردن ونشون شدیم وقراربود7.7عقدکنیم هروقت میرفتم بیرون تنهانمیرفتم یکباردخترخالموبردم برج۱ اونجاعاشق نامزدم شد ومخ شو زد خردادماه همش بحث میکردباهام ونامزدم۹خردادبامن بحث بدی کردوقهرکرد۱۷خردادبهش پیام دادم ازدلش دربیارم ۲تاخطش خاموش بودمثل دیونه هاشده بودم میرفتم محل کارش ببینمش هعی دنیا💔🖤تاشهریورماه پیداش شدگفت بیاببینمت انگار دنیاروبهم دادن کاش نمیرفتم بهم گفت عاشق دخترخالمه ومیخوادتش و۲۷شهریور عقدش کرد😔😔دلم شکسته نمی بخشمشون😭😭🖤💔💔💔❤️‍🩹برام دعاکنیدحالم خوب بشه❤️‍🩹💔واسه داداش گلمم دعاکنیداون عاشق دخترخاله اخریم بود(خواهرهمین نامرد) که بااینکاری که خواهرش کرد متاسفانه عقدداداشموودخترخالم بهم خورد حال داداشم خیلی بده...
به منم درخواست نمیدن😂😂

اخه دیگه در این حد هم نیست چند روز یه بار یکی یه درخواست میده همچین کولی بازی درمیارن😂

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
اخه دیگه در این حد هم نیست چند روز یه بار یکی یه درخواست میده همچین کولی بازی درمیارن😂

خخخخ

خب خداروشکر۳سال اینجام فقط۴درخواستی داشتم😂😂😂😂

خدایاهیچوقت دخترخاله نامردموونامزدمونمیبخشم،نامردی خیلی سخته😔کاش میمردم یاباغریبه ازدواج میکرد😔من برج۸نامزدم اومد خواستگاری وبرام انگشتراوردن ونشون شدیم وقراربود7.7عقدکنیم هروقت میرفتم بیرون تنهانمیرفتم یکباردخترخالموبردم برج۱ اونجاعاشق نامزدم شد ومخ شو زد خردادماه همش بحث میکردباهام ونامزدم۹خردادبامن بحث بدی کردوقهرکرد۱۷خردادبهش پیام دادم ازدلش دربیارم ۲تاخطش خاموش بودمثل دیونه هاشده بودم میرفتم محل کارش ببینمش هعی دنیا💔🖤تاشهریورماه پیداش شدگفت بیاببینمت انگار دنیاروبهم دادن کاش نمیرفتم بهم گفت عاشق دخترخالمه ومیخوادتش و۲۷شهریور عقدش کرد😔😔دلم شکسته نمی بخشمشون😭😭🖤💔💔💔❤️‍🩹برام دعاکنیدحالم خوب بشه❤️‍🩹💔واسه داداش گلمم دعاکنیداون عاشق دخترخاله اخریم بود(خواهرهمین نامرد) که بااینکاری که خواهرش کرد متاسفانه عقدداداشموودخترخالم بهم خورد حال داداشم خیلی بده...