2752
2734
عنوان

تعبیر خواب حرم حضرت عباس کسی بلده🥹😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 110 بازدید | 21 پست
بخدا آرزو ب دلمممممم همش میگم آقا توروخدا بذا بیام ندحاجت میخام ازت ن هیچی فقط بیام باز حرمت و ببینم ...

وقتی اقا بطلبه اصلا شوهرت نه نمیتونه بگه ،توکل به خدا کن  مطمئن باش وقتی از خود اقا بخوای براتت رو میده ،تهرانی؟ 

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی اقا بطلبه اصلا شوهرت نه نمیتونه بگه ،توکل به خدا کن  مطمئن باش وقتی از خود اقا بخوای براتت ...

اره عزیزم هم تهرانم هم مازندران

می‌دونم ولی فعلا ک فقط التماس میکنم و نمیشه..

2731
اره عزیزم هم تهرانم هم مازندران می‌دونم ولی فعلا ک فقط التماس میکنم و نمیشه..

اگه خروقت اومدی تهران بروودریاچه شهدای خلیج فارس وسطش یه مقبره الشهدای گمنام داره من پارسال برات اربعینم رو از شهدای اونجا گرفتم و چندتا حاجت دیگه ام رو ، من خیلی به اونجا اعتقاد دارم 

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 
بنده خدایی خواب دید از تو سفره ابوالفضل یه تیکه نون برداشته چن ماه بعد حاجت روا شد پس ازسالها

الهییی😭😭😭اره من ی دل مشغولی بزرگ دارم چند وقته توسل کردم ب آقام امام حسین و آقا اباالفضل و خانوم ام البنین...این شبا داشتم یس هایی ک برا خانوم نذر کرده بودم و می‌خوندم....دل مشغولیمو تا نصفه سامون دادن بقیشم سپردم ب خودشون😭❤️