2733
2734
عنوان

آشنائی با نحوه فعالیت در تبادل نظر

| مشاهده متن کامل بحث + 19057 بازدید | 337 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من چجوری پستایی که  از دیگران ریپلای کردمو پاک کنم .چرا پستام پاک نمیشه 

ما در استفاده از  کره زمین و آب  با حیوانات شریکیم .به حق  خودمون راضی باشیم و سهم اونها رو هم در نظر بگیریم .  ممکنه ما حق موجودات دیگه رو پایمال کنیم  ونسبت بهش بی تفاوت باشیم  به این  رفتار میگن خودخواهی و تکبر و این گناهه . یادمون باشه  خدای ما و حیوانات  یکیه 
2728

سه نقطه سمت چپ رو کلیک میکنم میگه لینک پست گزینه حذف نداره ؟

ما در استفاده از  کره زمین و آب  با حیوانات شریکیم .به حق  خودمون راضی باشیم و سهم اونها رو هم در نظر بگیریم .  ممکنه ما حق موجودات دیگه رو پایمال کنیم  ونسبت بهش بی تفاوت باشیم  به این  رفتار میگن خودخواهی و تکبر و این گناهه . یادمون باشه  خدای ما و حیوانات  یکیه 
2738
سلام من چطور لینک تاپیکم رو بزارم تا نی نی یار پاک کنه؟

آدرس بالای صفحه یعنی یو آر ال رو به طور کامل کپی کنید و روی کاربری یکی از نی نی یارها کلیک کنید و گزینه ارسال پیام رو بزنید و آدرس کپی شده رو ارسال کنید

این کار از آنجائیکه ممکه بار زیادی روی سرور بزاره فعلا قابل اجرا نیست. اما به محض اینکه وضعیت سرور s ...

باسلام خدمت خانوم تهرانی من می خواست توقسمت مشاوره مشاوره بگیرم ومشاورهای خوبی هم بودند ولیمن می خواستم بدونم می تونم سوالم را مستقیم ازیک مشاور بپرسم یانه اگه امکانش هست من راراهنمایی کنید ممنون می شم

پدرم دنیا بی تو چقدر خالیست😭😭😭😭😭😭
باسلام خدمت خانوم تهرانی من می خواست توقسمت مشاوره مشاوره بگیرم ومشاورهای خوبی هم بودند ولیمن می خوا ...

سلام

شما در متن سوالتون اسم مشاور مورد نظر رو بیارید . بچه ها فقط برای همون مشاور سوال رو ارسال میکنن

سلام بچه ها من توهفته 9 بارداری هستم وکلا کارم با اینترنت و گوشی بود,الانم همه میگن بچت حتما چیزیش ش ...

لطفا سوالتون رو در گروههای مرتبط با موضوع والتون مطزح کنید تا سریعتر به نتیجه برسید. همچنین می تونید از مشاورین در قسمت کلینیک راهنمائی بگیرید

http://www.ninisite.com/clinic

سلام خانوم تهرانی من یسوال داشتم چه جوری میتونم ی موضوع ذخیره کنم‌که نخواهم بگردم تا پیداش کنم یسوال ...

سلام

شما باید ابتدا تاپیک یا پست مورد نظرتون رو به علاقه مندیها اضافه  کنید. گزینه اضافه به علاقه مندیها در پست اول هر تاپیک (برای افزودن تاپیک به علاقه مندیها) و پائین هر پست (برای اضافه کردن هر پست به علاقه مندیها) وجود دارد. برای مشاهده آنها هم ابتدا وارد پروفایل خود می شوید روی تبادل نظر کلیک میکنید و وارد تبادل نظرهای مورد علاقه من می شوید

سلام میخواهیم بتونم ختم بسم الله الرحمن الرحیم را نمیشه هر روزی خواستیم شروع کنیم  حتما باید رو ...

لطفا پستهای خود را با توجه به نوع محتوای آنها در تاپیکها و گروهههای مرتبط قرار دهید

2706