2726
عنوان

آمپول ویتامینD3در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 271 بازدید | 26 پست
من قبل بارداري بهم داد دكتر  ولي گفت به محض باردار شدن قطع كن چند جا هم خوندم تو سه ماه اول ب ...

اونی که گفت قطع کن احتمالا از اون بلوریا بود درسته؟؟؟ به منم همین گفته بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من قبل بارداري بهم داد دكتر  ولي گفت به محض باردار شدن قطع كن چند جا هم خوندم تو سه ماه اول ب ...

اينو من از دكتر پرسيدم عصباني شد و گفت هيچ ربطي نداره توي بارداري فوليك اسيد كه حتما و ويتامين دي اگر لازم باشه بايد مصرف بشه هر كسي هم ميگه سه ماه اول نبايد مصرف كنن سواد نداره 

دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
2728
اينو من از دكتر پرسيدم عصباني شد و گفت هيچ ربطي نداره توي بارداري فوليك اسيد كه حتما و ويتامين دي اگ ...

من پيش دكتر روغني زاد مَي رم

دكتر خوبيه

ولي واقعن تو اين چيزا نظر مشخص وجود نداره

هر دكتري يه چيزي ميگه

أدم خودش دلشوره ميگيره

اي جااانم راس ميگي ايشالا ني ني هامون خيلي نزديك دنيا ميان         چه د ...

انشاالله عزیزم. من که استرس دارم. مننم قبل بارداری 6 تاشو خوردم بعد از بارداری هم از این قرص ریز کوچولوها بهم داد هفته ای دوتا. دیشبم گفت یه آمپول بزن

من پيش دكتر روغني زاد مَي رم دكتر خوبيه ولي واقعن تو اين چيزا نظر مشخص وجود نداره هر دكتري يه چيز ...

منم دکتر گیلدا عمید میرم فوق العاده انرژی مثبته و عالی. کلا دکتر خانوادگیه

هر چی دکترت میگه همون رو انجام بده هرکی شرایط خاص خودش رو داره ما هم دکتر نیستیم امکان داره راهنمایی درست نتونیم بکنیم 

ولی منم ویتامین د پایین بود دکترم قبل باردرای امپول داد که سهل انگاری کردم و نزدم اما زمان حاملگی امپول نداد قرص ویتامین د 1000 نوشت خارجی روزی یکی خوردم الان که اخر بارداریم هست ازمایش دادم عالی شده بود 

شما هم فقط هرچی دکترت میگه همونو عمل کن