2752
2734

خیلی نظافت شخصیمو رعایت میکنم شده آب گرمکن خراب بوده با آب یخ دوش گرفتم ولی یه روز رو بدون دوش گرفتن نگذروندم

خوش باش که ظالم نبرد راه به منزل .... 👌                 من یه دختر  تحصیلکرده ی شاغل و مستقلم که دلم میخواست یه خانوم متاهلِ خانه دار باشم به جای سروکله زدن با بچه های مردم شوهرداری کنم و بچه ی خودمو بزرگ کنم ولی مهرم به دل کسی نیوفتاد تا امروز که ۲۴ سالمه هیج مردی بهم دوستت دارم نگفته یه نگاه محبت آمیز نکرده دستامو تو دستاش نگرفته من لیاقتشو داشتم که عشق رو تجربه کنم ولی کسی منو نخواست ... اگه مردی تو زندگیتون دارید که دوستتون داره قدرشو بدونید زندگی تکراریه شما حسرت خیلی هاس .تحصیلات و شغل و رفیق و گردش و تفریح کمبود های احساسی آدمو جبران نمیکنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هرچیز بهداشت و مراقبت پوست باشه روزی سه بار انجام میدم و خوبی نمی‌بینم .خوبیم اینه بخاطر چیزای کوچیک از بقیه تشکر میکنم و قدردان محبت هستم هرشب قبل خواب مرور میکنم چه آدمی هستم دل کسی رو نشکسته باشم به مرگ و..فکر میکنم 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  

نماز،تمیزم هم خودم هم خونه زندگیم، باچیزای کوچیک حالم خوب میشه حتی یه لیوان چای😍 وایب منفی سعی میکنم ب کسی ندم 

روتین پوست دارم ب خودم میرسم، ورزشکارم 💪

عادت بد هم تا دلت بخواد دارم. زود از کوره در میرم. یکم بد دهنم البته بیشتر با دخترم چون ب شدت اذیت کن و بیش فعاله خستم میکنه🥲

یه چیزی میگم شاید توام تجربه کرده باشی ؛ یه وقتا دلت میخواد که دور از سرصدا شی؛ دوس داری خون ماه و تو تاریکی شب بپاشی؛ دوس داری لهشون کنی آدما رو زیر چرخ ماشین...
آفرین چه ورزشی؟ چه زمانی مسواک می‌زنی 

هوازی.دو و طناب 

صبحا که بیدار میشم میزنم با خمیر دندون بعد صبحونه ام خالی میزنم

بعد ناهار با خمیر دندون قبل خوابم همینطور تو طول روزم هروقت احساس کنم دندونام کثیفه مسواک میزنم

چونکه کلاس و اینا زیاد میرم دوس ندارم دهنم بو بده

چگونه زیستن یک انتخاب است:)

دخترا مسواک و ک همه میزنن ینی کسی هس ک نزنه واقعا ؟😐مث دسشویی رفتن یچیز عادیه بنظرم 😐

یه چیزی میگم شاید توام تجربه کرده باشی ؛ یه وقتا دلت میخواد که دور از سرصدا شی؛ دوس داری خون ماه و تو تاریکی شب بپاشی؛ دوس داری لهشون کنی آدما رو زیر چرخ ماشین...
چه خفنی

😅مسخره کردی 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید