2752
2734
عنوان

ناباروری

| مشاهده متن کامل بحث + 132 بازدید | 19 پست
خیلی براتون خوشحالم الهی که سالم فارغ بشین .من عاشق بچه ام کارم هرشب شده گریه چون بهم احتمال منوپاز ...

فدات بشم عزیزم. من خیلی خوشحال میشم که خانمی با شرایط من و سن من، بتونه مثل من به هدفش برسه ❤

من در عرض سه ماه باردار شدم، ولی بدن با بدن فرق داره، ممکنه شما زودتر یا دیرتر جواب بگیری. اگر ازدواج کردی، اصلا جلوگیری نکن، حتی با کاندوم. من این اشتباه رو کردم، و دو سال طول کشید که بدون جلوگیری، باردار شم. 

در هر صورت چهار ماه رعایت کن. اگر خدای نکرده نتیجه نگرفتی، با خود فلورا یا همکاراش ، تشکیل پرونده بده. پیج فلورا تاجیکی هم آدرسش اینه:

bardari_flora

تو اینستا بزنی میاره. هر سوالی بازم داشتی که من بتونم جواب بدم، حتما بپرس. مواظب خودت باش گلم. انشالله موفق میشی ❤❤

اصلاح سبک چطوره میشه بمنم بگین دوسال درمان با دارو دارم باردار نمیشم 

برای استارتر توضیح دادم که چه کارهایی کردم عزیزم. برای اینکه شلوغ نشه، دوباره تایپ نکردم. نگاه کنی، پیدا میکنی عزیزم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
فدات بشم عزیزم. من خیلی خوشحال میشم که خانمی با شرایط من و سن من، بتونه مثل من به هدفش برسه ❤ من در ...

ممنون عزیزم خیلی خیلی خوشحالم برای شما الهی که سالم فارغ بشی ممنونم ازت ♥️