2752
2734
عنوان

خانومای مذهبی نیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 830 بازدید | 61 پست
مذهبی ها مگه تتو نمیزنن؟

ندیدم والا بزنن

اسمم الناز🦋به زودی منم میام تو امضام میزنم بیبی چکم مثبت شد😍❤️میشه برام دعا کنی🙂این امضا در تاریخ ۶/۲/۱۴۰۳
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من مذهبی هستم ولی تتو دارم 🤣 منم نیام؟

ممکنه طرحش دلتو بزنه دیگه فکراتو بکن یه طرحی که اصلا پشیمون نشی رو انتخاب کن برا رنگشم جایی بری که مطمئن باشه و مواد خوبی بکار ببره رنگش نمیره 

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش /یک لحظه نخور حسرت آن را که نداری/راضی به همین چندقلم مال خودت باش 
2731

میشه ترمیم کنی 

تویی که داری امضای آذرُ میخونی امیدوارم حال دلت همیشه عالی باشه 🌷 چیزایی که میگم نظر شخصیمه؛ اگه باهام مخالفی راحت باش من دوست دارم نظرات مختلف رو بشنوم 👂 هیچ عقیده‌ای مقدس نیست و هر آدمی حق داره اون عقیده رو نقد کنه؛ این رو آویزه گوش دیکتاتور درونتون کنید که مخالف رو دیو دو سر نبینید.
خب حتی اگه رنگش بعد از چند سال تغییر کنی میری ترمیم تتو میکنی دیگه /: 

خب سال ایرادی نداره اخه میگن بعد یکی دوماه رنگش میره

اسمم الناز🦋به زودی منم میام تو امضام میزنم بیبی چکم مثبت شد😍❤️میشه برام دعا کنی🙂این امضا در تاریخ ۶/۲/۱۴۰۳
اگر بار اولته یه چیز کوچیکه بزن اینا بنظرم واسه شروع خوب نی 

یه چیز ظریف پشت کمرم بزنم خوب نمیشه؟

رنگش هم بره ترمیم میکنی دیگه

خب عزیزم اگه هر ماه بره که خوب نیست 

مگ مذهبیا تتو نمیزنن؟؟؟😂

🖤💚🇮🇷الهي رِضاً بِقَضائِكَ و تَسْليماً لِامْرِكَ وَ لا مَعْبودَ سِواكَ يا غِياثَ الْمُستَغيثين؛ ما را برای گریه سر آستین بس است...🍂 هی خوابیدم و بلند شدم، هر بار گفتم‌‌کاش خواب بوده باشه، اما واقعی بود...💔هنوزم صبح که بلند میشم، همه چی تو ذهنم میچرخه، و یادم میاد که  نیستین... تا کی قراره این ماجرا تکرار شه؟؟؟🥀