2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من گلوکوفاژ میخورم برا تنبلی تخمدانم خیلی گرسنم میشه میخورمش نمیدونم چیکار کنم

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
تو از بندگان برگزیده خدایی من ۵۰۰ میخورم داغونم

اسی منم ۵۰۰ میخورم ولی گلوکوفاژ مصرف میکنم دکترم اول میخواست همون برند متفورمین رو بده بعد گفت ممکنه تهوع برات ایجاد کنه گفتم سختمه و اینا گفت پس خارجیشو مینوسم که همون گلوکوفاژه اصلا اذیت نمیکنه

چِطوری ماهِ قَشَنگَم؟🌜تورومیخواد دلِ تَنگَم💙مَگه مَن دِلَم میاد با دلِ کوچیکِت بِجنگم؟؟🥀بعضی روزا وقتی از خواب بیدار میشم چشمام پر از اشکه ولی دلیلشو نمیدونم.....هیچ وقتم یادم نمیاد چه خوابی دیدم.ولی ساعت ها بعد از اینکه بیدار میشم یه حس عجیبی دارم انگار که یه چیزی رو از دست داده باشم.انگار همیشه چیزی ،کسی یا گم شده ای هست که دنبالشم.....💔لطفا توی صحبت هاتون حد مرز خودتون رو بدونید.اینجا شما فقط یه تیکه از زندگی من رو میخونی نه همشو♡
من گلوکوفاژ میخورم برا تنبلی تخمدانم خیلی گرسنم میشه میخورمش نمیدونم چیکار کنم

چرا مگه جلوی اشتها رو نمیگیره؟منم تخمدانم تنبله و بدنم به خاطر همین دیر وزن کم میکنه با اینکه قبلش هیچ مشکلی نداشتم و حتی ماهی ۶ کیلو هم کم میکردم ولی از وقتی تخمدانم تنبل شد و قرص مصرف میکردم به زور یه کیلو ماهی کم میشد بعد به دکترم گفتم،این قرص رو بهم داد اتفاقا خیلی جلوی اشتهام رو میگیره

چِطوری ماهِ قَشَنگَم؟🌜تورومیخواد دلِ تَنگَم💙مَگه مَن دِلَم میاد با دلِ کوچیکِت بِجنگم؟؟🥀بعضی روزا وقتی از خواب بیدار میشم چشمام پر از اشکه ولی دلیلشو نمیدونم.....هیچ وقتم یادم نمیاد چه خوابی دیدم.ولی ساعت ها بعد از اینکه بیدار میشم یه حس عجیبی دارم انگار که یه چیزی رو از دست داده باشم.انگار همیشه چیزی ،کسی یا گم شده ای هست که دنبالشم.....💔لطفا توی صحبت هاتون حد مرز خودتون رو بدونید.اینجا شما فقط یه تیکه از زندگی من رو میخونی نه همشو♡
من اصلا.اشتهام نابود شده کلا 

کِی میخوریش؟قبل غذا یا بعد غذا من میخام اشتهام نابود شه ولی بیشتر باز میشه😭😭😭😂😂😂

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
اسی منم ۵۰۰ میخورم ولی گلوکوفاژ مصرف میکنم دکترم اول میخواست همون برند متفورمین رو بده بعد گفت ممکنه ...

خوب شد گفتین پس باید منم با دکترم مشورت کنم اگه اجازه داد اینو بخورم واقعا دیگه نمیتونم صورتم خیلی لاغر شدع من خودم فیتم اصلا دلم لاغری نمیخواد