2737
2739
عنوان

بارداری و لکه بینی

168 بازدید | 46 پست

سلام

ششم قرار بود پریود بشم الان چهارروز عقب انداختم و نشدم از دیروز هم لکه بینی گلبهی یا قهوه ای خیلییی روشن دارم امروز هم بیبی زدم قاطعانه منفی شد بدون هیچ هاله ای 

کسی بوده اینجور باشه و باردار باشه؟دوساله اقدامم با دوتا سقط😭😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه عکس ندارم خیلی کمه خودش نمیریزه وقتی دستمال میکشم رودستمال معلومه

برامن  روز اول دوقطره بود نسکافه ای قرمز   بعد قط شد باز روز بعذش یکم اومد دیگع نیومد قبل موعود پریودم

برامن  روز اول دوقطره بود نسکافه ای قرمز   بعد قط شد باز روز بعذش یکم اومد دیگع نیومد قبل ...

قبل موعود میگن لانه گزینیه 

ولی بعد موعوده.نمیدونم چرا اینجور شدم تا بحال اینجور نشده بودم 

انشاالله دعا کن برام دیگه خسته شدم😭اگه سقط نمیشد الان سه ماهش بود

ب اون فکر نکن  خدا بچه سالم بهت بده ایشالله این یکی رو مراقب باش کار سنگین اصلا نکن من همش میخابیدم دراز کشیده بودم بعد اقدامم بعدشم  همش استراحتم  کاراخونه رو سبک انجام میدم

2740
قبل موعود میگن لانه گزینیه  ولی بعد موعوده.نمیدونم چرا اینجور شدم تا بحال اینجور نشده بودم&nbs ...

عب نداره من  اقدامم  روز اخر پریودی  بود براهمون سری گرفت  ب پریود دیگم نرسید😂

ب اون فکر نکن  خدا بچه سالم بهت بده ایشالله این یکی رو مراقب باش کار سنگین اصلا نکن من همش میخا ...

انشاالله باردار باشم حالا خدا بهم نظر کنه شما بارداری برام دعا کن

چند روز بعدش بیبی چکت مثبت شد؟درد پریود هم داشتی؟

نزدیکای پریودم بود خیلی درد داشتم میگفتم الان پریود میشم الان خون میاد  درهمون حد درپریودی داشتم   ولی خون نیومد صبر کردم از موعودم چهار روز گذشت بی بی زدم مثبت شد بعد پنج رو بتا دادم بالای هزار شد  بااینکه خاهرم دوماهه بوده  ازمایش داده ۴۰۰ شده  نمیدونم چرا بتام انقدر بالا بود

2706