2752
2734
اوخی‌چی ؟ نبینم نالاحتیتو

با یکی اینجوری میحرفیدیدم🫤دیگه نیس

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
کتف و بال👩‍🦯😂🥺 آله🥺 :))))

😂❤😻اخی هوراا 🥺🫠🦋🥺💜

کاربر @کیوتمم هستم ✨(:          متعهد هستم به تو تا همیشه به جفت چشمای قشنگت قسم 🥺💜Μ میشه برای رسیدن به ارزوم برام صلوات بفرستید ✭☻
با یکی اینجوری میحرفیدیدم🫤دیگه نیس

اخی 

من یه‌دوستی تو‌این سایت داشتم که دیگه رفته  🥺

کاربر @کیوتمم هستم ✨(:          متعهد هستم به تو تا همیشه به جفت چشمای قشنگت قسم 🥺💜Μ میشه برای رسیدن به ارزوم برام صلوات بفرستید ✭☻
 😂❤😻اخی هوراا 🥺🫠🦋🥺💜

🥺❤️میقای با دوستام آشنات کنم🥺

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
از یه جایی به بعد موضوع تاپیک فراموش شد دونفر دیگه باهم دوست شدن🥲😂😂😂😂

😂😻 اوهوم‌لفیقمو‌پیدا کردم

اخی  من یه‌دوستی تو‌این سایت داشتم که دیگه رفته  🥺

👩‍🦯

اوهوم

اگ شمارشوداری یه پیامک اشتباه بفرست بعدمعذرتخاهی کن بگواشتباه شدسعی کن مثلایه جوری پیامک بدی یعنی داری بدوست صمیمیت پیام میدی یچیزخنده داربعدیجوروانمودکن که خیلی خجالت کشیدی اگربهت حس داشته باشه این فرصتوازدست نمیده 

🥺❤️میقای با دوستام آشنات کنم🥺

اوهوم چلا که نه  🥺

👩‍🦯 اوهوم

یهو‌بی خبر رفت کاش بیاد اسمش‌ملوس بود 👀

از یه جایی به بعد موضوع تاپیک فراموش شد دونفر دیگه باهم دوست شدن🥲😂😂😂😂

🥺