2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قشنگه. ورزشای رفع قوز رو انجام بده صاف بشه شونه ات. اینجوری بهترم میشه.

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)
2731
2740

مگه تو محضر مجلسی میپوشین؟

ما فقط کت دامن یا کت و شلوار مجلسی و کارشده 

ببخشید ولی مورد پسندم نبود عزیزم 

خوشبخت بشی 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         

بهت لباس پف دار میاد

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

با اجازه استارتر 

سلام عزیزان،من کانال پوشاک دارم...لباسهای شیک و خوشگل با قیمت های مناسب، خوشحال میشم عضو بشید😍👌

https://eitaa.com/Dress_woman_shahrzad

( روی لینک نگه دارید تا آبی بشه بعد باز کردن را بزنید و گزینه پیوستن و مشاهده در پیام‌رسان ایتا و بعد ایتا را انتخاب کنید و حتما عضو بشید😉)

نه جشن یه تایم دیگس این فقط تو محضره 

ببخشید عزیزم چون گفتی صادقانه نظر بدیم ، اگه بعدش جشن بود باز این لباس مناسب بود ولی چون جشن ندارید این لباس مناسب محضر نیست 

بهتر بود مت شلوار سفید میگرفتی

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40