2733
2734
عنوان

این شوهرای خاک بر سر دور از جون یه عده چین اخه؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 360 بازدید | 26 پست
جالبیش اینه تا یکی ازشوهرش بگه همه یادشون میفته ونی نی سایت پر از شوهر میشه 

اصلا از مرد جماعت بدم اومده انقد اینجا تاپیک اینجوری دیدم

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من کلا مردای ایرانی رو نمیفهمم، حاصل تربیت سمی مادرهایی که پسر پرست بودن هستن و حاصل قوانینی که جنس مذکر رو حق به جانب میکنه.

و حاصل زنهای جامعه هم هستن که چون بهشون بها داده نشده دنبال حامی هستن و دودستی به هر مردی که بگه ازدواج میچسبن و پرروش میکنن با زیادی نیازمند بودن و وابسته بودن

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️

تاپیک های اینجوری معلوم نیست چند تاشون راستن. والا من هر چقدر نگاه میکنم یا حضوری خانم ها رو میبینم که با هم حرف میزنن شوهر هیچکدوم اینطوری نیست. حتی پدر خودم که انقدر مامانمو اذیت میکنه هم هیچوقت بهش اینجوری نمیگه. دیگه مردا هم حیوون نیستن بالاخره رعایت احساسات طرف مقابلشونم دارن.

اگه از ظاهر کسی ایراد گرفتم/ بهش توهین کردم/ سلیقه‌شو زیر سوال بردم و... به خاطر اینه که خودش چنین چیزی خواسته. وقتی تاپیک می‌زنید یعنی : لطفا نظر خودتون رو بیان کنید. این یعنی هر نظری باشه می‌پذیرم. اگر غیر از اینه لطفا توی توضیحات ذکر کنید که فقط هر چی میگید رو تایید کنم.
2731
تاپیک های اینجوری معلوم نیست چند تاشون راستن. والا من هر چقدر نگاه میکنم یا حضوری خانم ها رو میبینم ...

نمیدونم والا من اطرافمم دیدم اینجوری و حس بدیه

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
من کلا مردای ایرانی رو نمیفهمم، حاصل تربیت سمی مادرهایی که پسر پرست بودن هستن و حاصل قوانینی که جنس ...

ددقیقا من حس میکنم زیاد پررو شدن

جالبیش اینه تا یکی ازشوهرش بگه همه یادشون میفته ونی نی سایت پر از شوهر میشه 

ددقیقا

ببخشید آن مردنیست خانمش زن نیست که میبینه واکنشی نشون نمیده

خانمش بعدا خیانت کرد به مرده به بچه هم داشتن هممه هم فهمیدن کتکش زدن ولی بخاطر بچه دوباره رفت سر زندگیش زنه‌پیش من گریه میکرد می‌گفت منو با زنای دیگه مقایسه میکرد مسخرم میکرد...

🤍