2733
2734

امیدوارم دروغ باشه وسلامت باشن  معمولا کسی که قصد خودکشی داشته باشه نمیاد تاپیک بزنه  زیاد اینجا رو باور نکنید 

خنده را معنی سرمستی مکن                                    آنکه میخندد غمش بی انتهاست                     

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امیدوارم اینجور باشه …  آخه انگار جدی بودن

انشاالله که چیز مهمی نیست🙂

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
2731
شاید خونشون طبقه ۲۰ بوده🤔

خوب تصور کن تو تصادف شدید میتونی از پنجره بری بالا . برجها هم پنجره ها خیلی بالاتر از پای ادمه

من با استعداد بودم، یعنی هستم ؛بعضی وقت ها به دست هایم نگاه میکنمو فکر میکنم که میتوانستم پیانیست بزرگی بشومیا یک چیز دیگر، ولی دست هایم چه کار کرده اند؟یک جایم را خارانده اند، چک نوشته اند، بند کفش بسته اند،سیفون کشیده اند، دست هایم را حرام کرده ام، همینطور ذهنم را ...!
نمیدونم امیدوارم زنده باشع 💔😭

ایشالله که حالش خوبه نگران نباش 

من با استعداد بودم، یعنی هستم ؛بعضی وقت ها به دست هایم نگاه میکنمو فکر میکنم که میتوانستم پیانیست بزرگی بشومیا یک چیز دیگر، ولی دست هایم چه کار کرده اند؟یک جایم را خارانده اند، چک نوشته اند، بند کفش بسته اند،سیفون کشیده اند، دست هایم را حرام کرده ام، همینطور ذهنم را ...!