2737
2734
عنوان

الان به حرم امام رضا زنگ زدم😍❤️

132 بازدید | 14 پست

صدای اذان میومد 

به جوادش قسمش دادم حاجت منو بده🥲 

لطفا شما هم با دل های پاکتون واسم دعا کنید ❤️

شكوه از پيله مكن،پروانگي آغاز كن..!🌱🦋یه دختر ۲۱ساله، احساسی،آروم و زودرنج تشریف دارم 🥰😌عاشق طبیعتم و روحم رو تازه میکنه✨️🌻همه ی ماگاهی خسته میشویم، می‌رنجیم، ناامیدی را تجربه می‌کنیم و حساسیت‌هایی داریم. این‌چیزها بخشی از صفاتِ انسانیِ ما است. مانمی‌توانم از «انسان بودن» انصراف بدهیم🧚‍♀️💕☁️

شماره شو میدی

دردی که انسان را به سکوت وا میداردبسیار سنگین تر از دردیستکه انسان را به فریاد وا میداردو انسان ها فقط به فریاد هم می‌رسندنه به سکوت هم…    سکوت من به این معنا نیست که نمی توانم جواب دهم بلکه نمیخواهم دل کسی را بشکنم   اصالت را یکی دروغ نگفتن معنا میکند دیگری تهمت نزدن ولی من اصالت را برده ذات بد نبودن معنا میکنم  قله ای که چند بار فتح شود بی شک تفریحگاه عمومی میشود مواظب قلبت باش همه آدما روزی از دنیا می رن و چیزی که باقی می مونه اعتبار اوناست ‌‌‌... پس اعتبار مون رو حفظ کنیم که واقعی ترین دارایی یک انسان به اعتبار اونه     _ یه دختر مو فرفری چشم درشتم که دردای زیادی کشیده تو زندگیش اما با این وجود تجربه های زیادی هم داره   سوال علمی راجب بدن داشتین راجب اقتصاد داشتین  دلتون گرفته بود خواستید درخواست دوستی بدین درخدمتم ☘️❤️     https://abzarek.ir/service-p/msg/1716079  دیگر هیچکس او نخواهد شد ... حتی خودش .. درد ناشی از تکامل ...رو دارم تجربه میکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شمارشو میگی

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

یا امام رضا 

به جوادت قسم دست خالیم نزار 

من ازت خواستم ضامن دلم شی، هنوز منتظر حاجتمم که پیش خدا واسطه شین 

پری روز رفتم حرم بخاطر حاجتم 

برام دعا کنین

اگ تاپیک دعوا دیدین منو هم تگ کنین 😅🤭
2740
شماره شو میدی

05148888

شكوه از پيله مكن،پروانگي آغاز كن..!🌱🦋یه دختر ۲۱ساله، احساسی،آروم و زودرنج تشریف دارم 🥰😌عاشق طبیعتم و روحم رو تازه میکنه✨️🌻همه ی ماگاهی خسته میشویم، می‌رنجیم، ناامیدی را تجربه می‌کنیم و حساسیت‌هایی داریم. این‌چیزها بخشی از صفاتِ انسانیِ ما است. مانمی‌توانم از «انسان بودن» انصراف بدهیم🧚‍♀️💕☁️
چطوری زنگ زدی؟

به این شماره که گذاشتم عزیزم

یا امام رضا  به جوادت قسم دست خالیم نزار  من ازت خواستم ضامن دلم شی، هنوز منتظر حاجتمم ک ...

انشالله به  هرچی میخوای برسی 

منم از دعات بی نصیب نذار منتظر یه معجزم خدا منم دست خالی نذاره 

چ شماره ای

شماره رو گذاشتم

انشالله به  هرچی میخوای برسی  منم از دعات بی نصیب نذار منتظر یه معجزم خدا منم دست خالی نذ ...

برات دعا میکنم عزیزم 

انشالله شمام به حاجت دلت برسی

اگ تاپیک دعوا دیدین منو هم تگ کنین 😅🤭

عزیزم یه پیجی هست اینستا هر روز لایو میزاره از حرم امام رضا هر روز موقع طلوع و غروب من هرروز نگاه میکنم حس خوبی داره 

گاهـے بایــد خنــدید برَ غم هاے بـے پایان🖤🌧🥀           به امید روزی که با خوشحالی تاپیک بزنم و بگم بهش رسیدم .........🌙🖤🌧🤲💔💚. ❤❤                                       ایاک نعبد و ایاک نستعین🕋 ડꪗ🧸🖇                                          
2706