2737
2739

مامان بزرگم گیر داده باید گواهی ب.کارت تحویل خونواده پسر بدیم.این توهین به من نیست؟

من تو عمرم دست پسر به دستم نخورده

طرف پسرم هیچی نگفتن

عمم دستور داده مامان بزرگمم گیر داده فردا باید برید گواهی بگیرید یکیشو بدین به طرف پسر یکیشم طرف خودتون نگه دارین😑

کاربری دست ۳نفره.اگه میپرسی چرا باید بگم دلیلش به خودمون مربوط میشه❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

گواهی یع رو برو بگیر اما نده ب خانواده پسر 

یدونه بگیر بده مامانت برات نگه داره

زیاد فکر میکنم ب هرچیز مسخره ای بارها و بارها مخصوصا اگر برایم زیاد اهمیت داشته باشد.حساس میشوم،درون خود میریزم و بدتر از همه نمیتوانم هیچکدام از این هارا نیز بگویم؛ درنهایت هم میدانم همین نابودم میکند.🙂🗿این حس تعهد انسانه ک  باعث موفقیت میشه نه تعداد افرادش🐺🧹 پاترهد⚡🧙‍♂️🧹خانه ام ابریست امادر خیال روزهای روشنم.نیما یوشیج:)

منم درگیر همین بودم موقع عقد ولی به اصرار مادرم رفتم و گرفتم🤦‍♂️

هرجور که خودت صلاح میدونی اگه اذبت میشی نرو یا بگیر دستت خودت نگه دار به اونا نده

نخواب ای بخت وارونه که آینده چراغونه🤞 
الان فکر کنم فقط در مناطق دورافتاده این کار انجام شه نکن عزیزم اصلا ذهنشون رو نبر به این سمت

من نمیرم.واقعا توهین به منه یعنی من خرابم که گواهی ام بگیرم که ثابت کنم.کسی که خراب باشه کاری نمیکنه بک.ارتش از بین بره

کاربری دست ۳نفره.اگه میپرسی چرا باید بگم دلیلش به خودمون مربوط میشه❤️
2740

اولا که توهین اصلا نیست 

دوما خیلی مادربزرگ دنیا دیده و عاقلی داری ؛قدرشو بدون 

اینقدر دیدم که داماد یا خانواده داماد بعد از عروسی الکی به دختر تهمت زدن که تو باکره نبودی و از این حرفا

من خودم موقعی که ازدواج خواستم بکنم با همسر و خانوادش دکتری که اونا گفتن رفتیم و گواهی گرفتم 

فقط 27 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

چرا تموم نمیشن این آدماااا   

بانو کیسیا در دوران سقوط امپراطوری ساسانی، در دژی که تمام ساکنان آن زنان و کودکان بودند، در حالیکه تمام سپاهیان او زن بودند، در مقابل اعراب مقاومت کرد و سرانجام در راه ایران کشته شد ...💜

من خودم خواستم بگیرم به خاطر اقتضاهای قانونیش ولی به همسرم گفتم ناراحت شد. مادرشوهرمم گفت رسم دستمال داریم مامانم گفت والا ما از این رسمهای مسخره نداریم هرچیزی هست به خودشون ربط داره و خصوصیه اونها هم لال شدن

من یه مادرم با یه کانال لباس بچه ی خوب تو ایتا   بهم سر بزن حتما  https://eitaa.com/joinchat/4135387430C5fbc11ca9b
2706