2737
2739

من معلمی میخونم از بچگی شخصیت خیلی ارومی داشتم یعنی کم ولی به حا حرف میزنم و ... 

بعد امروز همکلاسی هام که مدت زیادی نیست منو میشناسن بهم گفتن که خیلی شخصیت مارموز پیچیده و باسیاستی 

مارموز بد نبود مگه ؟ 😐 

برام مهم نیست ولی الان برام سوال شد 🤔

اونا فضولن بعد شما هم بهشون اطلاعات نمیدی سر اون شدی مارموز  🫤

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                  اگه هستید ادامه شُ بگم و بِز بِز کنید و درد نَــفخ 🫤                      از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
اونا فضولن بعد شما هم بهشون اطلاعات نمیدی سر اون شدی مارموز  🫤

جدی ؟ 😐 شاید اخه اونا از زندگی شخصی حرف میزنن ولی من بابت درس فقط بعد میگن در جواب حرفا یه لبخند میزنی 😐😂 چیکار کنم خب چرتو پرت میگن بنظرم 😂

2738
جدی ؟ 😐 شاید اخه اونا از زندگی شخصی حرف میزنن ولی من بابت درس فقط بعد میگن در جواب حرفا یه لبخند می ...

نه کار درست و تو میکنی 

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                  اگه هستید ادامه شُ بگم و بِز بِز کنید و درد نَــفخ 🫤                      از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
شل بگیر بگذر🚶‍♀️🥂

اتفاقا اونا جدی میگیرنه😂 من ته همه چی یه لبخند میزنم و تمام 😂😂😂 

برم به کارام برسم نمیدونم چرا برام سوال شد با تعاریف شما حس میکنم عقل ندارن اونا 😐

اتفاقا اونا جدی میگیرنه😂 من ته همه چی یه لبخند میزنم و تمام 😂😂😂  برم به کارام برسم نمیدونم ...

هرکی ک در مورد بقیه زر مفت بزنه عقل نداره

میمونی مااااات😵‍💫...یه اعتماد همه چیتو میگاااد...