2733
2734
عنوان

قضاوت نکنین کمکم کنین

196 بازدید | 18 پست

سلام وقتتون بخیر هشت ساله ک عاشق ی پسر بودم عشقم ی طرفه بود تصمیم گرفتم فراموشش کنم 

ی خاستگار برام اومد قبول کردم ی ساله ک عقد کردیم ولی نتونستم اونو فراموش کنم 

میشه کمکم کنین چجوری فراموشش کنم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خودم نتونستم برا توهم نمیتونم بگم قضاوتتم نمیکنم چون میدونم چ میگی از خدا بخواه فقط کمکت کنه تنها چیزی‌ام ک میتونم بگم اینا ک تا زمانی ک از ذهنت نره عروسی نگیرین

به همسرت فکر کن برید بیرون تفریح خرید. بیشتر وقت بگذرون   به این فکر کن که قسمت زندگی الان همسرته نه خیچ مردی و حتی گناه و خیانت به کسی حتی فکرم کنی.. زندگیتو بساز نزار بخاطر افکار الکی خراب بشه. 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
2738
خودم نتونستم برا توهم نمیتونم بگم قضاوتتم نمیکنم چون میدونم چ میگی از خدا بخواه فقط کمکت کنه تنها چی ...

اوایل عقد خیلی کمرنگ شده بود نقشش ولی این دو روز خیلی بهش فک میکنم

قضاوت فقط کار خداس  عزیزم بنده رو بیخیال ...ولی در کل نگران نباش هیچ آدمی نمیتونه عشق اولش رو فراموش کنه آخه مگه آلزایمر میگرن آدما؟؟؟اگه دیگه دوسش نداری شوهرت عشق زندگیت شده دیگه دلیلی نداره ناراحت باشی این افکار میان تو ذهنتو میرن به مرور هم کمرنگ میشن

تویی که داری این متنو میخونی،                     آره آره دقیقااااا با خودتم!                         امیدوارم یه شب بیاد که از خوشحالی تا صبح خوابت نبره💖💞
به همسرت فکر کن برید بیرون تفریح خرید. بیشتر وقت بگذرون   به این فکر کن که قسمت زندگی الان همسر ...

من خودم حالم از خیانت بهم میخوره اصلا نمیخام بهش خیانت کنم تو این دو روز ب خود کشی فکر میکنم بخاطر اینکه بهش خیانت نکنم

قضاوت فقط کار خداس  عزیزم بنده رو بیخیال ...ولی در کل نگران نباش هیچ آدمی نمیتونه عشق اولش رو ف ...

از امام رضا کمک گرفتم نذر کردم ک فراموشش کنم ی مدت اصلا بهش فکرم نمیکردم 😔

2706