2737
2734
عنوان

سایت مشتریان گلدیران

64 بازدید | 14 پست

بچه ها از این سایت خرید داشتین؟ من جاروبرقیم ال جی هست لوله تلسکوپیش خراب شد هیچ جا گیرم نیومد تو این سایت داشت و سفارش دادم الان سه روزه وضعیت سفارشمو زده نامشخص هر چقدرم زنگ میزنن میگن سفارش ثبت نشده در صورتی که تو پنل کاربریم فاکتورشم صادر شده. ۸۰۰ تومنم واریز کردم برا لوله جاروبرقی.  بنظرتون میشه که کلاهه بردار باشن؟ 

بچه هام و باباشون دنیای منن😁😁😁
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
نماد اعتماد داره ولی اینکه اپراتوراش میگن سفارش ثبت نشده نگرانم میکنه

چند روز صبر کن مدرکی نداری که به اپراتور نشون بدی ؟بفهمه سفارش دادی 

گیر کردم تو شبی که٫٫٫٫گفتی باید جدا شیم٫٫٫٫چشامو وا میکنم میبندم٫٫٫٫پیشم شاید تو باشی°°°عضو گروه قرمز مانکن های زیبا❤️وزن اولیه ۸۸ ... وزن هدف 60🔒:)
نه بابا گلدیران ک کلاه برداری نمیشه به پشتیبان سایت یه خود گلدیران تماس بگیر

تماس میگیرم  اصلا درست راهنمایی نمیکنن. کلا سایتش گزینه ای برای پیگیری سفارش نداره 

2740
چرا دیگه پنل کاربریم هم سفارشم هست هم فاکتورش

خب همونو عکس بگیر بفرس برا اپراتور 

گیر کردم تو شبی که٫٫٫٫گفتی باید جدا شیم٫٫٫٫چشامو وا میکنم میبندم٫٫٫٫پیشم شاید تو باشی°°°عضو گروه قرمز مانکن های زیبا❤️وزن اولیه ۸۸ ... وزن هدف 60🔒:)
چند روز صبر کن مدرکی نداری که به اپراتور نشون بدی ؟بفهمه سفارش دادی 

فکر کنم کلا نباید پیگیری کنم تا خودشون بفرستن اینطور که مشخص بود اپراتورا دسترسی به سفارشا ندارن

تماس میگیرم  اصلا درست راهنمایی نمیکنن. کلا سایتش گزینه ای برای پیگیری سفارش نداره

پایبن تماس با مایی چیزی

نمایندگی لوازم خانگی ها اینا بزنگ بپرس 

غلط میکنه درس ج نمیده به چن جاش بزنگ

اگر سوالی در مورد گل و گیاه داشتید در حد توانم بهتون کمک میکنم 😍⁦♥️⁩
پایبن تماس با مایی چیزی نمایندگی لوازم خانگی ها اینا بزنگ بپرس  غلط میکنه درس ج نمیده به چن ج ...

همش یه شمارس اونم میگه شماره همراه بده وقتی میدم میگه سفارش ثبت نشده😐

2706