2737
2739
عنوان

اینکه میگه بیام خاستگاری

109 بازدید | 6 پست

بهش گفتم دوسم نداری و فلان.  داره میگه شماره مامانتو بده تا بدم مامانم باهم صحبت کنن بیام خاستگاری 

واقعا قصدش جدیه یا ن؟

البته یه کار حرف بی ادبی زد به همین خاطر بهش گفتم داری ازم سو استفاده میکنی وفتی اینجوری میگم هعی میگه شماره مامانت بده تا ثابت کنم

عزیزم الان پسرا اکثرا این حرفا هم میزنن ولی بازم نمیشه اعتماد کرد ک قطعا میخواد خاستگاری کنه 

حس ششمم بسیار قویه ولی تاپیک درموردش نمیزنم، حسی که خیلی بهش اعتماد دارم و اکثرا نجاتم داده و باعث تعجب خودمم شده در خصوص ارتباط با آدما🫶🏻حس ششم پیشگویی یا فالگیری نیست فقط حسیه که یاد گرفتم بهش اعتماد کنم. درخواست دوستی ندین. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
عزیزم الان پسرا اکثرا این حرفا هم میزنن ولی بازم نمیشه اعتماد کرد ک قطعا میخواد خاستگاری کنه 

واقعا؟ یعنی شماره رو بهش بدم؟

من یکم شکاکم میگم نکنه شماره رو بده مثلا به عمه یا خالش بعد همینجوری سر کاری به مامانم بگن و آخرش هیچی به هیچی

واقعا؟ یعنی شماره رو بهش بدم؟ من یکم شکاکم میگم نکنه شماره رو بده مثلا به عمه یا خالش بعد همینجوری ...

دوس پسر منم میگف میخام بیام خاستگاری خیلیم جدی 

یبار با ی اک امتحانش کردم نزدیک بود پا بده😐

واقعا؟ یعنی شماره رو بهش بدم؟ من یکم شکاکم میگم نکنه شماره رو بده مثلا به عمه یا خالش بعد همینجوری ...

ببین من دیدم میگن عکستو به خانوادم نشون دادم واقعا هم داده بود بعد با مادرش یا خواهرش میومد دیدن دختره بعد هم با مادر دختره تماس گرفت و یه مدت با همشون در ارتباط بود و منتظر گذاشته بود که میام خواستگاری ولی نیومد و تموم کرد. 😕 من میگم تا روزی که رو مبل خونتون با خانوادش نیمده بشینه حرفاشو جدی نگیر

حس ششمم بسیار قویه ولی تاپیک درموردش نمیزنم، حسی که خیلی بهش اعتماد دارم و اکثرا نجاتم داده و باعث تعجب خودمم شده در خصوص ارتباط با آدما🫶🏻حس ششم پیشگویی یا فالگیری نیست فقط حسیه که یاد گرفتم بهش اعتماد کنم. درخواست دوستی ندین.