2733
2739
عنوان

سو استفاده پسرا

152 بازدید | 7 پست

این تاپیک رو لازم دیدم که بذارم

خیلی بده خود دخترا اجازه می دن که یه پسر ازشون سو استفاده کنه و بذاره بره

یه همکلاسی داشتم پسرا اصلا برای ازدواج اینو نمی خواستن ولی تا خونه ی پسره رفته بود و.......

خب پسرا هم ...... و بعد می ذاشتن می رفتن

و این مدتی تو غم و ناراحتی و بعد با یکی دیگه دوست می شد

و چه عاقلند دخترهایی که اجازه سواستفاده با هیچ پسری رو نمی دن و اون وقتی که با یه پسر بگذرونن که معلوم نیست سرانجامش چی بشه اون وقت رو کلاس می رن سفر می رن و با دوستای خودشونن

کاش به این برسیم که تو روابط پوچ با پسرها این خود ماییم که ضربه می خوریم

حتی اگه طرف بیاد بگیره هم خیلی از این ازدواجها.....

موافقم 

حس ششمم بسیار قویه ولی تاپیک درموردش نمیزنم، حسی که خیلی بهش اعتماد دارم و اکثرا نجاتم داده و باعث تعجب خودمم شده در خصوص ارتباط با آدما🫶🏻حس ششم پیشگویی یا فالگیری نیست فقط حسیه که یاد گرفتم بهش اعتماد کنم. درخواست دوستی ندین. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
خداروشکر برام پیش نیومده با اینکه دخترای اطرافم‌مسخرم میکنن و میگن بکارتتو یدک‌بکش ولی من خوشحالتر ...

آفرین که چی آدم خودشو بندازه دست یکی که معلوم نیست کیه بزاره بره به ریشت بخنده

مطمین باشه اونی که این کارم کرده داره میسوزه ولی به تو اینجوری میگه

خداروشکر برام پیش نیومده با اینکه دخترای اطرافم‌مسخرم میکنن و میگن بکارتتو یدک‌بکش ولی من خوشحالتر ...

اخر کار معلوم می شه کی برنده هست و کی بازنده.

کسی ک تقوا الهی پیشه کرده یا کسی ک شیطون رو پیروی کرده.

اخر کار معلوم می شه کی برنده هست و کی بازنده. کسی ک تقوا الهی پیشه کرده یا کسی ک شیطون رو پیروی کرد ...

به خدا به چشمم دیدم این زندگی ها چی شدن ها

پسری که اهل کثافت کاریه حتی اگه بگیر هم باشه به درد نمی خوره حالا این آدم‌ چه زندگی می خواد با طرف داشته باشه

متاسفانه خیلی ها به این نرسیدن

2740