2733
2734

سلام دوستای گلم، من ۸ روز پیش انتقال جنین داشتم..، دوتا کامپکت و یه دونه بلاست، چند روز اول زیاد علایم نداشتم، ولی دو سه روزه کمر درد و دل دردهای خفیف دارم، گهگاهی سرگیجه میاد سراغم و امروز لگن درد دارم و کشاله رونم درد میکنه، اگه کسی تجربه مثبت یا منفی داره ممنون میشم باهام درمیون بذاره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

من تجربه منفی دارم ولی همون موقع با دوستم که مثبت شد صحبت میکردم میگفت اونم درد شکم و کمر داره.

میخوام بگم ربطی نداره

انشاالله مثبت میشی

کاربری دست یه نفره. من مسئول تمام حرفایی که میزنم هستم✋

ما ک‌مجردیم😁 ولی همسایمون مثل شما رفته بود یادمه اینجوری بود و کلا دکتربهش گفته بود ۹ ماه استراحت کامل کوچکترین چیز بلندکنی  درحدحتی  زیرنیم کیلو بچه ازبین میره حتی میگفت حمام میرم خودمو نمیشورم باید کسی بیاد بشوره 

برای سلامتی امام زمان یه صوات بفرست🙏

مرسی از همگی که نظراتتون رو گفتید.. من استرس ندارم ولی واقعا از این بلاتکلیفی هم خسته شدم، این روزا خیلی دیر میگذره، بخاطر همین دوست دارم تجربیات شما عزیزانمو بخونم…

2740
من تجربه منفی دارم ولی همون موقع با دوستم که مثبت شد صحبت میکردم میگفت اونم درد شکم و کمر داره. ...

میشه ازتون خواهش کنم علائمتون رو بفرمایید، البته اگه ناراحتتون نمیکنه

میشه ازتون خواهش کنم علائمتون رو بفرمایید، البته اگه ناراحتتون نمیکنه

علائم واسه هرکی متفاوته. اصلا مقایسه نکن.

من چهار روز پشت سر هم سردرد گرفتم. که شاید اون علت مثبت نشدنم بود.

یبوست بده. نزار یوبس شی

یه کاربر هست تاپیک پر بازدید داره درمورد همین. بزار ببینم برات پیداش میکنم.

سوالی داشتی بپرس کاربرای زیادی بهش سر میزنن و از رو تجربه جواب میدن

@تورک_آنا    

اسی. بزن روی این👆.

تاپیکهای کاربر تورک_ آنا که رجوع کنی، میتونی تجربه ی کاربرای دیگه رو بخونی و همچنین سوالهاتو بپرسی و جواب بگیری.

تاپیک بارداری با میکرو اینجکشن

امیدوارم موفق باشی❤

سلام ما برای استفاده از تجربیات همدیگه در این گپ جمع شدیم که دررابطه با ivf/iui/pgd وتعیین جنسیت ومشکلات ناباروریه خوشحال می شیم که در بحث های گروهی ما شرکت نمایید تا بتوانیم با هم بیشترین استفاده را از این دورهمی ببریم گپ تلگرامیه.

https://t.me/o2sh1

2706