2752
2734
عنوان

ووییی اون دختر بچه ک هفته پیش گم شده بود ..😪.

| مشاهده متن کامل بحث + 284 بازدید | 17 پست

رئيس پليس آگاهي فرماندهي انتظامي استان اصفهان:

🔹در پي وصول شکايت مادری مبني بر فقدان دختر 11 ساله، موضوع در دستور کار کاراگاهان اداره مبارزه با جرائم جنايي استان قرار گرفت.

🔹با توجه به حساسيت موضوع، بررسي هاي تخصصي کاراگاهان اداره مبارزه با جرائم جنايي استان اصفهان آغاز که در نتیجه اقدامات صورت گرفته مشخص شد مادر طفل گمشده، با اظهارات ضد و نقيض خود قصد گمراه کردن پلیس را دارد، لذا دستگير و طي بازجويي هاي فني و تخصصي و در مواجهه با مدارک و ادله کاراگاهان جنايي، پرده از راز قتل دختر 11 ساله خود برداشت.

🔹وی اعتراف کرد که در روز حادثه دخترم را به يک باغ متروکه خارج از شهر بردم و اقدام به وارد کردن چندين ضربه چاقو به وی کرده، سپس جنازه او را آتش زده و از محل متواري شدم، و با مراجعه به پليس، مفقودیش را اعلام کردم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رئيس پليس آگاهي فرماندهي انتظامي استان اصفهان: 🔹در پي وصول شکايت مادری مبني بر فقدان دختر 11 ساله، ...

خدا مادرش رالعنت کند. بخدا تمام مردم اون محل دعا وقران میخوندن ومیگفتن خدا بداد دل مادرش برسد. خیلی احساسها جریحه دارشده بودخیلی خانواده هامیترسیدن نکنه بچه دزدی ادامه داشته باشه. همه استرس داشتن تمام مادرها ظهرها میرفتن دنبال بچه هاشون ازترسشون بااینکه قبلا خوده بجه چون مسیرکمه خونه میومدن. خلاصه کاش مادر خدانترس بی احساس اعدام بشه که نمیشه