2733
2734
عنوان

خانوم هایی که منو می‌شناسید بنظرتون برم شکایت کنم ار دست دکتر

| مشاهده متن کامل بحث + 710 بازدید | 49 پست
بری شکایت کنی بیفایده س چون دکتر اشتباهی نکرده شما خودت حساس هستی به خاطر اینکه چرت و پرت تو اینستا ...

خدا خیرت بده کمکم کن آخه من هیچ لابیای ندارم حتی ورودی پرینه ام یک وجب باز شده بنظرت طبیعی هست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خدا خیرت بده کمکم کن آخه من هیچ لابیای ندارم حتی ورودی پرینه ام یک وجب باز شده بنظرت طبیعی هست

یک وجب میدونی چقدره؟ بله طبیعی هست خیلیا لابیاهای صاف داره اصلا هم زشت نیست. بعدم مردهای بیشخصیت و بی فرهنگ میتونن از همه جای یک زن ایراد بگیرن سعی کن شوهر درست انتخاب کنی که بالغ باشه که نگران این حرفا نباشی 

منم عمل کردم ولی ازته دیگه خیلی بدمیشه به نظرم برواول یه دکتردیگه ببینه نظراونم بپرس

دبروز رفتم دوتا دکتر دید یکی گفت برو شکایت کن 

دومی باز گفت کار دکترت خوب نبوده اما ازدواج کردی به همسرت اگه خواستی نگی بگو عمل نکردم چون به اندازه تک تک خانم ها انواع وا....وجود داره هیچکس نمیتونه مدعی شه چرا ملل تو این شکلی هست اما بازم نمیدونم چه کنم 

برای من ورودی پرینه ام اندازه یک وجب باز شده دیگه دیوونه شدم

آره گلم منم ژنتیکی کلا ندارم

اون به اصطلاح برات عروسکی کرده دیگه

پرنیه  و ورودی هم  وقتی کامل پا هاتو از هم باز کتب  باز میشه

چه خبره یک وجب   کلا فاصله‌ یه وجب نی

زیادی حساس 

شدی

خوب کردی عمل کردی   چیه یه تیکه گوشت آویزون سیاه گندیده

میشه یه روز تایپک بزنم  بگم هورااااا بلاخره وزنم  ۶۰ کیلو شد  
لاقل لابیاهام بود طبیعی بود  الان حتی ورودی پرینه اندازه یک وجب باز شده

عزیزم من ده پونزده سال پیش به خاطر هموروئید اصلا دوست نداشتم ازدواج کنم، بعد عمل هم یه تیکه خیلی کوچولو اندازه عدس موند ، رفتم پیش دکتره گفت این یه ذره ؟ چیزی نیست

اما من دلم نمیخاست ازدواج کنم، میترسیدم بد باشه

اما الان بعد سال ها میبینم اصن اشکالی نداره، خیلیا اینجورین، خیلیا بدتر، اما تو رابطه اوکی هستن، برا لابیا هم یه مدت حساس شده بودم، دوست داشتم عمل کنم، اما الان میگم نه اگر ازدواج کردم میگم همه آرزوی این لابیاها رو دارن که مثل پروانه هستن

یعنی نگاه خودمون هس که اذیتمون میکنه

اگر از نظر برقراری و ایجاد رابطه مشکلی نداری، نگران نباش، اتفاقا صاف صاف هم میتونه خوشگل و دوست داشتنی باشه

هشت سین 

پرینه مگه همون پو ست بین مقعد و واژن نیس؟؟؟ بعد ورودیش کجاست؟؟؟؟ از اون عحیب تر از زیر ناف تا مقعد کلش یک وجب شاید باشه حالا چطور پرینه تو یک وجب باز تر شده من چزا نمیفهمم

2706