2733
2734
عنوان

یعنی ممکنه سرایت کنه ابله مرغان؟

8316 بازدید | 44 پست

برادر زادم چند تا دونه زده بود منم افطار رفتم خونمون پسرم یه لحظه کنارش رفت همو هل دادن بعدش از هم فاصله داشتن زودی بعد افطار بردن دکتر احتمال ابله مرغان داده منم قبل اینکه از دکتر بیان برگشتن خونم احتمال داره سرایت کنه؟ اینم بگم اگه باردار نبودم و 4هفته دیگه زایمان نمیکردم میگفتم بزار سرایت کنه. ولی الان یکم ترسیدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بابا احتمالش کمه ولی هست من زنداداشم تولد پسرم اومده بود ابله مرغون داشت اما نمیدونست چند تا دونه زده بود فکر کرده بود جوشه...چند بارم به پسرم دست زد ولی پسرم نگرفت...

تربیت نااهل را چون گردکان بر گنبد است...
2728

خودتون قبلا ابله گرفتید؟

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
اگه سرایت کرده باشه چند وقت بعد معلوم میشه؟؟؟ 

دوره نقاهتش تا 21 روز هم میشه...تب هم داره برادر زاده ات...شما هم دیگه اخر بارداریتعی اتففاقی واسه جنینت نمیفته...

تربیت نااهل را چون گردکان بر گنبد است...
2738
نه بابا احتمالش کمه ولی هست من زنداداشم تولد پسرم اومده بود ابله مرغون داشت اما نمیدونست چند تا دونه ...

اگر بچه اتون شیرخوار بوده و خودتون قبلا ابله گرفته باشین سرایت نمی کنه

احتمالش كه خيلي زياده . حالا براي بچه ات مشكلي نيست ولي تو بارداري خطرناكه . نبايد ميرفتي چون ابله مرغان خيلي سريع از طريق قطرات تنفسي  منتقل ميشه . اين همه صبر كردي با اين همه زحمت يكماه ديگه هم تو خونه ميموندي ديگه . فقط در يك حالت در اماني اون هم اينكه خودت تو بچگي گرفته باشي . 

Arise, awake and stop not untill the goal is reached     برخیز و‌بلند شو و تا زمانی که به هدفت نرسیده ای به تلاشت ادامه بده. 
2706