2733
2734
عنوان

•چالش عکس چشم 📸👁️🗣️•

| مشاهده متن کامل بحث + 2229 بازدید | 106 پست
من نمیفهمم شما پسرا چرا اینقدر اعتماد به سقف دارید  ایش🤮😑😑😔🤮😑😑

حقیقت میگم چرا حسودی میکنی

۶.۶.۶۶ رند بودیم وقتی رند مد نبود✌️ متاهل          خدایا ما مسجد نرفتیم.ولی دل کسیو نشکوندیم.ما روزه نگرفتیم.ولی حق کسیو نخوردیم.ما حج نرفتیم.ولی ابرو کسیو نبردیم ما وارث ایمانی.آنرا به منبر نفروختیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
با دوربین عقب یا با سلفی؟ 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

نه لنز دوربین یک قطعه به گوشی میرنی سرچ کن ببین چیه

۶.۶.۶۶ رند بودیم وقتی رند مد نبود✌️ متاهل          خدایا ما مسجد نرفتیم.ولی دل کسیو نشکوندیم.ما روزه نگرفتیم.ولی حق کسیو نخوردیم.ما حج نرفتیم.ولی ابرو کسیو نبردیم ما وارث ایمانی.آنرا به منبر نفروختیم
چقدر چشات خو‌شگلهههه:((((

کی؟

اسم کاربریم chiyeهستش 💔😀یعنی (چیه).دلیلشم اینه که تیک کلاممه🙂😂 .خب چرا اشتباه نوشتم cihye؟چونننننننن کورمم 😑اصن دقت نکردم چرا برعکس نوشتم بعد که ثبت شد دیدم دیگ دیره 😀🥸
منم بلد نیستم😂

دیدی بعضیا مژه هاشون فر میکنن بعد از یه زاویه خیلی خوشگل میگیرن من ی بار یکی گرفتم سایه صورتی زده بودم گذاشتم طرف گفت چرا چشات کبوده چرا اینجوریه دیگ از اینکارا نکردم 😂😂😂😂🥲🤦🏼‍♀️

غرق زخمیم...ولی قامتمان خم نشده :(🌱🍒
مررسی عزیز دلم💗

من چرا نمیتونم ببینمت🥲

اسم کاربریم chiyeهستش 💔😀یعنی (چیه).دلیلشم اینه که تیک کلاممه🙂😂 .خب چرا اشتباه نوشتم cihye؟چونننننننن کورمم 😑اصن دقت نکردم چرا برعکس نوشتم بعد که ثبت شد دیدم دیگ دیره 😀🥸
ینی چی؟🤨😂

کو عکس 

من نمیبینمم کنجکاوم 

2706