2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کسی که درآمدش ۳۰ ملیونه هزینه هاش همونقدره 

من وقتی ۵ تومن درآمد داشتم همیشه کم می آوردم الان هم ۲۵ در میارم باز کم میارم 

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
2731
نه کم نیست عالیه عالی  من خودم وام خونگی بر میدارم و در کنارش بتونم کسب و کار دوم رو شروع میکن ...

ششما  اگه قرار باشه دوسال بعد ماشین بخری قرعه خونگی مینویسی هر وقت اسمت افتاد یا قسطی طلا جمع میکنی هرماه اقساطشو میپرزدازی 

مامان جونم خودت میدونی نفسم به نفست بنده
2740

من جمع میکردم میذاشتم بانک از روشم وام میگرفتم ماشین مورد علاقه مو میخریدم (من با توجه به شرایط خودم که خونه دارم اینو میگم تو باید با توجه به شرایط خودت تصمیم بگیری شاید تو خونه نداشته باشی که خب الویتت پس بازد خرید خونه باشه)

برا نی نی سایتی ها کمه

والا بعضیا اینجا با بیل گیتس رقابت میکنن‌ . برای یه خانواده شاید کم باشه ولی برای یه شخص مجرد نه

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.