2733
2734
عنوان

غریزه مردانه

2286 بازدید | 86 پست

همینایی که میگن به خاطر غریزه مردانه بعضی رفتارها اجتناب ناپذیره و حجاب رو توجیح میکنن بعد میگن چون فقط مردها بر احساساتشون کنترل دارن باید قاضی و سیاستمدار بشن!!    

Be the change you want to see in the world

دوستان طوري از بي بند و باري مردا تو جامعه آزاد حرف ميزنن كه من حس ميكنم دارم تو يه كهكشان ديگه زندگي ميكنم 😐😐😐

بـَعضــی آه هـا را هـَرچـِقدر هم از تـه دل بــِکشـی سیـنه ات خـالـی نمـیشـود. امروز سـینه مـَن پـُر از همان آه هـاست!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بابا شما نمیدونی فقط مردای ایرانین ک غریزشون اینقد بالاست.حتی با صدای کفش پاشنه بلندم تحریک میشن.وگرنه این همه کشورای دیگ.پیشرفته هستن بخاطر اینک مرداشون غریزه جنسی ندارن

چطور زکریای رازی 900سال پیش الکل رو کشف کرد ولی اسلام 1400سال پیش الکل روحروم کرده؟؟
2731
  1. من کار به قسمت اول ندارم 
  2. اما از لحاظ احساسی مردا قوی تراز زن هاهستن 
  3. زن ها دلسوزتر مهربون تروحساسترن 

اگرمیخواهید اندازه تمدن و پیشرفت ملتی را بدانید...به زنان آن ملت بنگرید.....!
2740

چشم عسلی کشورهای دیگه پراز دیسکو و..که مردا خودشون رو تخلیه میکنن

اینجا مردا فقط زن خودشون رو دارن اکثرا😁😁

اگرمیخواهید اندازه تمدن و پیشرفت ملتی را بدانید...به زنان آن ملت بنگرید.....!
دوستان طوري از بي بند و باري مردا تو جامعه آزاد حرف ميزنن كه من حس ميكنم دارم تو يه كهكشان ديگه زندگ ...

کاش همه این آدمهایی که اینجور فکر میکنن یکبار برن سفر خارجی..و با وجدان و عقلشون ببینن کجا چشم هیز بیشتر بوده

Be the change you want to see in the world
چشم عسلی کشورهای دیگه پراز دیسکو و..که مردا خودشون رو تخلیه میکنن اینجا مردا فقط زن خودشون رو دارن ...

ایران که ماشالله همه چی با کیفیت ترش هست...

ملت تو دیسکو میرقصن ....خوب اقایون ما ام تشریف ببرن برقصن تو خونشون تخلیه شن 

Shake it! shake it!

اون فرق میکنه حتما😆 کلا مردا با صدای زن  هم تحریک میشن حالا فرقی هم نداره عشوه داشته باشه یا خروسک😂😂😂بعد همینا احکام زنا رو مینویسن.وای وای برم توبه کنم به من چه استغفرالله😱

ماهِ درخشنده چو پنهان شود                                    شب پرهِ بازیگر میدان شود...
2706