2733
2734

سلام خواهرا من هر ماه با دوفاستون یا دوفامد پریود میشدم(اسفند ماه عکس رنگی انداختم که لوله ها باز شد)

این ماه بعد از قطع قرص پریود نشدم و ترشح غلیظ چسبناک و درد رحم و تیز شدن نوک سینه داشتم ک امروز درد سینه و رحم کم شده ترشحاتم دیگه آبکی شده

دیروز که روز چهارم تاخییر بود بی بی چک خودکاری زدم(ظهر) زیر ۱۰دقیقه یه هاله ضعیف صورتی افتاد 

دیروز غروب یه یی بی چک قطره چکانی زدم منفی شد

امروز  که دیدم باز پری نیومد و دردام کمتر شده باز طاقت نیاوردم و رفتم بی بی چک بخرم به داروخانه گفتم جریان دیروز بی بی چکارو و داروخانه گفت بی بی چک خودکاری دقیق تره اما بهم گفت صبح بزن

و من که طاقت بلاتکلیفی ندارم و سردرگمم سه ساعت دسشویی نرفتم و بی بی چک و استفاده کردم که زیر پنج دقیقه یه هاله خیلی ضعیف تر از دیروز انداخت یعنی خط هاله هست اما مثل دیروزی رنگ نداره

به نظرتون مشکل از کجاست؟

باردارنیستم؟

(مارک همه بی بی چکا مدیکور بودن)

ببخشید طولانی شد

خدایا بغلم کن🤲
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2740
خوده تسته میگه تا چند دقیقه باید خط بیفته؟؟

تو جعبه نوشته پنج دقیقه

تو اینترنت نوشته خودکاری ها ده دقیقه

البته داروخانه گفت اول صبح بزن

من هیچکدوم صبح نزدم

شما صبح بی بی چکات زدی؟

خدایا بغلم کن🤲
چرا نرفتین آزمایش بتا بدین؟

والا میگم یکم پررنگ شه 

شایدم امروز برم

خیلی بلاتکلیفم هیچ ماهی اینجور نمیشدم

باوجود قرص این همه تاخییر نداشتم

اینجور ترشحات و دردا نبود

خدایا بغلم کن🤲
تو جعبه نوشته پنج دقیقه تو اینترنت نوشته خودکاری ها ده دقیقه البته داروخانه گفت اول صبح بزن من هی ...

نه منم صبح نزدم ولی خب اگه باردار میبودم با همین ادرار هم مشخص میشد شما هم اگه زیر پنج دقیقه بوده بارداری اگه بیشتر بوده فکر نکنم باردار باشی متاسفانه

2706