2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
من دنبال رحم اجاره ای هستم.شرایطتون چیه؟از کجا هستین؟

ژن باهوش و زرنگی هست چشم و ابرو مشکی خوشگل و متاهل و سالم32 ساله ساکن اصفهان تا حالا بارداری نداشته، دوستمه اگر واقعاً میخواهید که شمارش رو توی پیوی بهتون میدم باهاش در ارتباط باشید

ژن باهوش و زرنگی هست چشم و ابرو مشکی خوشگل و متاهل و سالم32 ساله ساکن اصفهان تا حالا بارداری نداشته، ...

حداقل یک زایمان سالم باید داشته باشه 

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2738
ژن باهوش و زرنگی هست چشم و ابرو مشکی خوشگل و متاهل و سالم32 ساله ساکن اصفهان تا حالا بارداری نداشته، ...

تا حالا بچه نداشته؟چرا میخواد اجاره بده رحمشو ؟خودش بچه نمیخواد الان؟لطفا شرایطشو بپرسید توی پیوی بهم بگید اگر در توانم بود شماره بهم بدین 

چرا؟  واقعا مطمئنی؟  ولی نوشته بود میشه فقط باید قبلش آزمایش بدن که سالمن

همینجا تو همین نی نی سایت دیدم یکی از شرایطش اینه که حداقل یه بارداری و زایمان سالم داشته باشه 

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.