2733
2734

سلام. لابیاپلاستی رو پیش چه دکتری انجام بدم؟

اسم چندتا دکتر رو شنیدم و معاینه هم رفتم پیششون. اما دو به شکم. می‌خوام خیلی خوب بشه. لطفاً اگه تجربه عمل دارید راهنماییم کنید 🥰😍

تهران هستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میدونی که لابیا پلاستی کل لذت جنسیتو از بین میبره؟

خانمِ آقایِ پسر عمو🤭💜۲۹ متر زبون دارم پس باهام بحث نکن چون اونی که میبازه خودتی ماچ به کلت😘ّمخاطب من یکسری ... های نینی سایتین،بقیه که جون منن به دل نگیرن💜
2742

تاپیک های دختر ده روبخون کمکت میکنه

من هیچوقت واسه هیچ آدمی بد نخواستم حتی واسه اونیکه دلمو زیرپاش له کرد یا اونیکه دلیل گریه هام بود یا حتی اونیکه واسم بد خواست میدونی فک میکنم انعکاس همین رفتارمه که همیشه خدا برام جوری میچینه ک به مو برسه اما پاره نشه

خواهرم عمل کرد اول یه بی اسپری بی حسی میزنن واسه اینکه امپول بی‌حسی درد نداشته باشه بعدشم آمپول میزنن و جراحی رو انجام میدن البته قبلشم ازت میپرسه تا چه حدشو میخوای برداری بعدشم بخیه ک بخیه‌ها خودشون میفتن بعد از چنروز انقدر هم سادست ک خواهرم شلوار لی پوشید و اومد خونه خودش ولی بعد از بیحسی درد داشت ک طبیعیه دندونم پر میکنین بعد از بی حسی درد داره 

یکی دو روز حین ادرار اذیت میشی ولی اصلا عمل سختی نیست منم ازدواج کنم انجام میدم الان روم نمیشه😂

میدونی که لابیا پلاستی کل لذت جنسیتو از بین میبره؟

شکا انجام دادین و لذتتون از بین رفته؟

لذت جنسی از طریق کلیتوریس هستش و ربطی به لابیاها نداره. چون عصبشون نزدیکه تا یکی دو ماه لذت جنسی کمتره اما بعد این مدت مثل قبل میشه

2738
خواهرم عمل کرد اول یه بی اسپری بی حسی میزنن واسه اینکه امپول بی‌حسی درد نداشته باشه بعدشم آمپول میزن ...

مرسی عزیزم که گفتی.از شکل ظاهریش راضی ان الان؟ اسم دکترشون رو هم میگی؟ منم ازدواج نکردم و بعد عقد میخوام انجام بدم 😅 نامزدم میگه نمی‌خواد اما من خودم اصرار دارم. میترسم وقتی ببینه بزنه تو ذوقش

مرسی عزیزم که گفتی.از شکل ظاهریش راضی ان الان؟ اسم دکترشون رو هم میگی؟ منم ازدواج نکردم و بعد عقد می ...

اره خواهرمم یه ماه قبل از عقدش انجام داد دقیقا ما تهران نیستیم کرمانشاه هستیم به روش جراحی هم لابیاپلاستی انجام داد بعضیا لیزری انجام میدن ک میگن بازگشت داره و اینکه اره خیلی خوب شده بنظرم واقعا لابیای اضافی خیلی ب قول تو توی‌ ذوق میزنه چون هم تیره‌ست هم یجوریه تازه واسه من قرینه‌ هم نیستن لعنتی😂😂

عزیزم من خیلی اینجا رو بلد نیستم. چطوری تاپیک های یه نفر رو بایدبخونم؟ کدوم قسمته؟

@دخترده2    

من هیچوقت واسه هیچ آدمی بد نخواستم حتی واسه اونیکه دلمو زیرپاش له کرد یا اونیکه دلیل گریه هام بود یا حتی اونیکه واسم بد خواست میدونی فک میکنم انعکاس همین رفتارمه که همیشه خدا برام جوری میچینه ک به مو برسه اما پاره نشه
عزیزم من خیلی اینجا رو بلد نیستم. چطوری تاپیک های یه نفر رو بایدبخونم؟ کدوم قسمته؟

بزن رو همون کاربری ک ابی افتاده تاپیک هاشو بخون همش مینالید ازینکه  عمل لابیا انجام داده

اره خواهرمم یه ماه قبل از عقدش انجام داد دقیقا ما تهران نیستیم کرمانشاه هستیم به روش جراحی هم لابیاپ ...

دقیقاااااا. واسه منم قرینه نیست و سمت راستی بزرگتره. من از دکتر پرسیدم گرفت برنمی‌گرده. میخوام با لیزر انجام بدم. دیگه از سن بلوغ گذشته باشه برنمی‌گرده چون رشدش متوقف شده. دعا کن خوب بشه 😅😍

دقیقاااااا. واسه منم قرینه نیست و سمت راستی بزرگتره. من از دکتر پرسیدم گرفت برنمی‌گرده. میخوام با لی ...

ایشالا💙اصلا نگران نباش خوشگل میشه من واسه خواهرمو دیدم دیگ اصلا هم سخت نیست همه دکترا هم خوب انجام میدن بخصوص تهران ک دکترا خیلی باتجربه ترن

2706