2752
2734
تتل جنس دختر به دیده برده جنسی نگاه می‌کرد وبارها اینو هم تو آهنگش هم تو لایو گفته .همیشه هم طرفدارا ...

اینکه قضاوت میکنی و تهمت میزنی و دروغ میگی پلی خودت ولی من دلیل میخوام میکی تو آهنگ گفته بگو مان آهنگو بگو اون تیکه شو ببینم اگر راست میگی فوش داده به هوادار هاش اولن جرا دومن مگه به شما داده سومن ما برامون مشکلی نیست دوتا دوست به هم بدون منطور به شوخی فوش بدن که دراصل فوش نیست اگر اصلا داده بگو کدوم چه فوشی داده؟ تا یه چیزی رو درک نکنی نمیتونی بفهمیش این دو جمله از تتلو جوابتو میده که جدا ما لذت می‌بریم...!

من از پریشب فهمیدم که تنها تر از همیشم آره دوریت باعث میشه که بدتر عصبی شم....!🥲❤️‍🩹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
من عاشق تتلم عکسشو بزارم تعلیق میشم ولی تو عکس بی تی اس بزاری تعلیق نمیشی اینجاس که میگن جماعت غریب ...

🤝🤝👌👌👌👌

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
تتل جنس دختر به دیده برده جنسی نگاه می‌کرد وبارها اینو هم تو آهنگش هم تو لایو گفته .همیشه هم طرفدارا ...

تهمت

قضاوت

💔💔💔💔💔

هعیییی

با چشمهایی که دیدیم هم نمیشه دقیق فهمید

چطور با چشمی که ندیدین میگین

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
من عاشق تتلم عکسشو بزارم تعلیق میشم ولی تو عکس بی تی اس بزاری تعلیق نمیشی اینجاس که میگن جماعت غریب ...

تتلو رو با ایشون یکی میکنی؟ اون زد زن کثیف 

کاش وقتی کسی میره خاطراتشم ببره:):.. 
اینکه قضاوت میکنی و تهمت میزنی و دروغ میگی پلی خودت ولی من دلیل میخوام میکی تو آهنگ گفته بگو مان آهن ...

موج مکزیکی تناقض تو حرفاتون کار ندارم.ولی راست میگی شما دوتا دوست هستین واینکه جنس شمارو به دید برده جنسی میبینه لذت میبری پس خوش باش ولذت ببر ولذت بده

🤣یه ایرانی با یه کره ای ازدواج کرده منم الان از بس فشاری شدمم ک میخاستم بمیرم

هعی.  ولخب خوده منم چون فیلم کره ای و اینا نگاه نی کنم همچین فکری دارم اما از خودم خجالت می کشم که ایرانی بودنم رو زیر سوال می برم خیلی هم از خودم خجالت می کشم

نه بر عکس...من از ایرانی ها چندشم میشه نمیتونم باهاشون باشم شاید چن سال دیگه برم کره... 

دقیقا منمممم ازشون چندشم میشه خیلی خیلییییی از همه لحاظ

کاش وقتی کسی میره خاطراتشم ببره:):.. 
2706