2752
2734
عنوان

چرا پسره باهام این کارو کرد 😭😞💔 اینقدر دیشب گریه کردم که

| مشاهده متن کامل بحث + 566 بازدید | 45 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یک ماه با هم بودین اصلا دعوا نداشتین😐تروخدا روی این روابط آبکی حساب وا نکنین اون با یکی دیگه آشنا شده

اینقدر نظرات خودمو دوست دارم که دلم میخواد هزاران بار لایکش کنم حیف که اجازه ندارم یه بارم لایک کنم کاش نی نی سایت این قابلیت رو اضافه کنه😆😃
2731
بخدا اینقدر تو شوک ام اینقدر بهت زده ام که نمیدونم حتی دلیلش چی بود با اینکه من از سرش ام زیادی بودم

چند سالته؟ 

درسته تو از سرش زیاد بودی ولی انقد دخترای ما تو جامعه به پسرا بها میدن که معلومه یکی دیگه بهش روی خوش نشون داده رفته با اون 

یا عشق سابقش برگشته 

خیلی اوضاع خیطه

چقدر اشغال بود 

عزیزم من شوهرم ازش بچه دارم چند بار مچش رو گرفتم از دوست پسر چه انتظاری داری

اینقدر نظرات خودمو دوست دارم که دلم میخواد هزاران بار لایکش کنم حیف که اجازه ندارم یه بارم لایک کنم کاش نی نی سایت این قابلیت رو اضافه کنه😆😃

با پسری که از صبح تا شب کار می‌کرد و برای من خرج می‌کرد و جدی برای ازدواج می‌خواست و خانواده مطلع بودند کات کردم، چرا؟

چون معلوم بود با اینکه دوستم داره اما تفریح هم داره با وجود من

پس خودت ناراحت نکن و یک ماه برای صمیمی شدن زود هستش 

2706