2733
2734

یادم میاد چند روزی جو عجیبی همه برداشته بودن که بایددد همه افغانستانی ها از ایران برن اینا وحشین فلان و بیسار و هر کسی میگفت اصلا حالا چرا یهو بعد از این همه مدت جو گرفتتون میخوردنش که اره تو حتمااا افغانی هستی که چشماتو بستیو نمیبینی دارن کشورمونو غارت میکنن و چه جرم و جنایت هایی که نمیکنن 

حالا یه نفر تاپیک زده بود خیلی محترمانه که چرا اففانستانی ها انقدر بدی میکنید دلیلتون چیه اصلن ؟ داشتن میخوردنش که تو نژاد پرستی داری،  تر و خشکو با هم میسوزونی ، اینن همه افغانستانی که آدم های محترمین و تو دیگه کی هستی خیرت به هیچکی نمیرسه و …. 

دو قطبی دارید ؟ حالتون خوبه اصلن ؟ به نظرم واقعا این سایت نیازمند رسیدگی اورژانسی کل نظام روانشناسیه کشوره 😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

اره اینجورین الان تاپیک بزن بگو حقوقتنون چنده همه میگند سی بالا تاپیک بزن چقدر کرونیه همشون میان میگن سه ماهه گوشت نخوردن 

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 

☹😂خب کاربرا فرق دارن 

همه اونایی که معترضن دقیقا نیومدن اون تاپیکه کامنت مثبت و طرفداری  بزارن که 

این همه کاربر داره سایت

تاپیکی که همه معترضن اونی که مخالفه جرات نداره کامنت بزاره 

تاپیکی که همه موافقن اونی که معترضه جرات نداره مخالفت کنه 

پس عادیه که هر قشری تاپیک متناسب با عقیده خودشون کامنت بزارن

عجیب نیست

اره اینجورین الان تاپیک بزن بگو حقوقتنون چنده همه میگند سی بالا تاپیک بزن چقدر کرونیه همشون میان میگ ...

😂🤣

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
2740

بخاطر اینکه یه عالمه آدم با تفکرات و عقاید مختلف ریخته تو سایت 

اگه گروه‌ دوم همون گروه اول بودن که نظرشون عوض شده میشه حرفو پذیرفت 

ولی اینا همشون ادمایی مختلفن 

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

من به شخص میگم اگر از ایران برن هم کرایه خونه کمتر میشه هم کار بیشتر.هم صف نون و مرغ خلوت

20میلیون هستن کم نیستن ک

ضمن اینکه خیلی ها غیرقانونی هستن صفرنون دیگران براشون کارت میکشن

خوب برن کشور خودشون

خدایا از اینکه پسر کوچولو بهم دادی شکر
☹😂خب کاربرا فرق دارن  همه اونایی که معترضن دقیقا نیومدن اون تاپیکه کامنت بزارن که  این ...

اخه اونروزا کلل سایت شده بود همین تاپیک که نی نی یار هم به ستوه اومدو گفت که کلا تاپیک درمورد اتباع ممنوعه

😐حالا من کاری ندارم 

ولی من که توی شهری هستم که پر از مهاجر افغانستانی هست 

و بدی ندیدم ازشون 

در ضمن قبل اینکه پاچه مردمو بگیرین 

یادمون نره کلی از هم وطنای خودمون توی کشورای دیگه پناهنده ان

2706