2733
2734
عنوان

زیارت عاشورا میخونم براتون 💓💓

36 بازدید | 10 پست

حاجت مهمی دارم ازتون خواهش میکنم با دلهای پاکتون هرکسی که به نیت من ۳ صلوات میفرسته لایک کنه من هم بعد نماز مغرب و عشا براتون زیارت عاشورا میخونم

ان شالله حاجت همگی مون براورده به خیر و عافیت باشه

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

۱۰۰تاارحم الراحمین واسه حاجت روایی سریع تون ** الهی که حاجت روابشین ب زودی زود**

اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم**

اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم**

اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم**

میشه برای خونه دارشدن م توهمین امسال دعاکنین!!میشه دعاکنین ماهم تاقبل ماه محرم خونه داشته باشیم!!خدایا مشکل همه رو حل کن وامید بنده هات و ناامیدنکن الهی آمین،،خدایاهرکس این امضام و میبینه وبرام دعامیکنه ب خدایی ت قسم ب حاجت هاشون برسون یاارحم الراحمین❤ خدایاشکرت،،خدایاصدهزارمرتبه شکرت،،چ خوب خدایی هستی و چ بد بنده ای هستم برات😭😭خدایا نمی گویم دستم و بگیرسالهاست که گرفته ای مبادا دستم را رها کنی،،وقتی دستان تو دردستانم باشد هیچ دستی مرا دست کم نمی گیرد عاشقتم تنهامعبودمن❤
۱۰۰تاارحم الراحمین واسه حاجت روایی سریع تون ** الهی که حاجت روابشین ب زودی زود** اللهم صل علی محمدو ...

فدات شم عزیزم ان شالله شما هم حاجت روا باشید عزیزم

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 
2738

عزیز لطف میشه برای منم دعا کنی سلامتیم کامل برگرده 

خیلی دل شکسته ام امروزم وقت دکتر دارم 

اسمم مریمه 

ممنون ازت 

براتون ۵تاسوره حمد میخونم 

خدا جونم دوست دارم .دوستای گلم ممنونم که تو روزای سخت زندگیم همراهم بودید وبرام دعا کردید ،حلالم کنید خیلی انرژی منفی دادم بهتون ونگرانتون کردم ،اگر شماها نبودید واقعا نمی دونستم باید چطور اون حجم از ناراحتی وافسردگی وبیماری بگذرونم ،واقعا پناهم بودید ،از تک تکتون ممنونم ،از ته دل حلالم کنید،خدارو شکر حالم خوبه خوبه ،دوستتون دارم همیشه وتوقلبم فراموش نشدنی هستید،تاپیکهای مذهبی ودعا تکم کنید،یا حسین ،یا مهدی ادرکنی ،خدایا به امید بزرکی خودت.