2737
2734

بچه ها من از معلم داداشم خوشم اومد بعد آذر ماه تو اینستا بهش پیام دادم و اعتراف کردم 

اونم خوش حال شد و گفت شما رو کجا میتونم ببینم ؟؟ گفتم مشتاقی ببینی ؟ گف آره 

گفت عکس بده گفتم نه  گفت تا حالا کسی نبوده که بهم ابراز علاقه کنه  

سری دوم اسنفد ماه اتفاقی دیدمش و سلام و احوالپرسی کردیم 

بعد  اومدم خونه پیام دادم 

گفت من به شما علاقه ندارم جای خواهرمی و نامزد دارم 

خب بیشرف تو که نامزد داشتی برا چی به من نگفت همون سری اول که فکرم درگیرش نشه ؟

چرا گذاشت فکرم درگیرش شه ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بیخیال عزیزم فراموش کن 

قرار نیست همه پیشنهاد ابراز علاقه رو قبول کنن 

این به این معنی نیست سرکارتون گذاشته یا شما خوب نبودی 

فقط سلیقه و معیار های هم رو نداشتید 

بهش فکر نکن

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨

از چهرت خوشش نمونده این واقعی ترین حرفی بود که بهت گفتم 

خدا وصف حالم در اینکه خداا معجزه میکنه با صبری که بهمون خدا نگاهش مهربون هر چیزیو به وقتش بهمون میده بر بالشتی که مرگ پرنده پر است نمیتوان خواب پرواز دید 🕊🕊🕊یعنی دل نشکنیم کسیو جدا نکنیم از کسی غیبت نکنیم مسخره نکنیمممم اصلا گناه جدا از گناه میگن سوزن به خودت بزن جوال دوز به دیگران که بفهمی چه دردی داره وقتی دیگران رو از خودت نامید میکنی به خاطر حرفامون توی زندگی بیشتر از همه هم عاشق نماز خوندن باشید مثل مننن🦋الله اکبر💮💮⚘💮💮خدامحافظ انسان های دل پاک مهربان 
2740

اوو فدای سرت بابا مرتیکه بی لیاقت 

میگفتی منم علاقه ای نداشتم فقط یه چالش بود بین من و دوستام 😂

میشه برای شادی روح خواهرم صلوات بفرستی اگه فرستادی بگو منم برات بفرستم مهربونم )                                        مامانِ یه دخملِ فرفری 👧                                             شاعر میگه که "موهای فرفریت شده دلیل این زندگی "                                   آقا علی نین آروادی 😌                                                   به قول دکتر انوشه که میگه : گیریم عذرخواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی ؟!
2706